Кипери полуприколки HEITLING


Сортирај според:
Резултати по страница:
Stas Heitling HKM / geteilt für Flüssig und Feststoff  - кипер полуприколка
 20
28 950 EUR
Нето цена
2013
3-оски
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 1мес 16ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

6

Германија, Salzgitter

Heitling HK | SLUISKIPPER *  VSE BESTURING * TOPSTAAT - кипер полуприколка
 20
37 500 EUR
Нето цена
2013
3-оски
Корисна носивост: 33 530 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 1год 2мес

Louis Boon Trucks & Trailers BV

Холандија, Goes

Идентификација 1347-TT

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.