Нов кипер полуприколка Fliegl 24 cbm Rechteck-Alu-Mulde, SAF Scheibe, 1. Lift

Онлајн: 27ден

Бренд FLIEGL
Година на производство 2021
Ново
Бруто тежина 35 000 kg
Корисна носивост 27 240 kg
Ширина 2 550 mm
Локација Германија, Hagenow
Телефон +49 (0)388...
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • број на оски: 3-оски
 • сопирачки: диск
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
Тело/надградба
 • должина на утовар: 7 200 mm
 • ширина на утовар: 2 470 mm
 • висина на утовар: 1 450 mm
 • волумен на утовар: 24 m³
33500 EUR
33 500
EUR
 • 2 069 385 MKD
 • 40 689 USD

Нето цена

Продавач
CAMION IMPEX GmbH
CAMION IMPEX GmbH Германија
Доверлив
6 Повеќе од 6 години со Truck1
Локално време на дилерот
07:12
33 500
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Кипер полуприколка Kempf 3-Achs-Kippauflieger - 53,1 m3
Kempf 3-Achs-Kippauflieger - 53,1 m3
2019, 3-оски
Германија, Essen
Кипер полуприколка Kempf 3-Achs-Kippauflieger - 53,1 m3, 2019
Кипер полуприколка Fliegl 25 cbm Stahlkipper,schlammdicht,Lift,SAF Scheibe
Fliegl 25 cbm Stahlkipper,schlammdicht,Lift,SAF Scheibe
2020, 3-оски
Германија, Hagenow
29 750 EUR
Кипер полуприколка Fliegl 25 cbm Stahlkipper,schlammdicht,Lift,SAF Scheibe, 2020
Кипер полуприколка Fliegl 40 cbm Hinterkipper,Lift,Kornschieber,SAF Scheib
Fliegl 40 cbm Hinterkipper,Lift,Kornschieber,SAF Scheib
2021, 3-оски
Германија, Hagenow
35 500 EUR
Кипер полуприколка Fliegl 40 cbm Hinterkipper,Lift,Kornschieber,SAF Scheib, 2021
Кипер полуприколка Fliegl 50 cbm Hinterkipper, Kombi-Pendel,Lift,Alu-Felge
Fliegl 50 cbm Hinterkipper, Kombi-Pendel,Lift,Alu-Felge
2021, 3-оски
Германија, Hagenow
39 000 EUR
Кипер полуприколка Fliegl 50 cbm Hinterkipper, Kombi-Pendel,Lift,Alu-Felge, 2021
Кипер полуприколка Fliegl 50 cbm Stahlkipper, Lift,SAF Sceibe,Kornschieber
Fliegl 50 cbm Stahlkipper, Lift,SAF Sceibe,Kornschieber
2019, 3-оски
Германија, Hagenow
35 000 EUR
Кипер полуприколка Fliegl 50 cbm Stahlkipper, Lift,SAF Sceibe,Kornschieber, 2019
Кипер полуприколка MEGA 25 cbm Stahlmulde halbrund,Lift, SAF, Alu-Felgen
MEGA 25 cbm Stahlmulde halbrund,Lift, SAF, Alu-Felgen
2020, 3-оски
Германија, Hagenow
27 500 EUR
Кипер полуприколка MEGA 25 cbm Stahlmulde halbrund,Lift, SAF, Alu-Felgen, 2020
Кипер полуприколка Fliegl 41 cbm Kipper, Kombi-Pendel-Klappe, Unfall
Fliegl 41 cbm Kipper, Kombi-Pendel-Klappe, Unfall
2020, 3-оски
Германија, Hagenow
23 500 EUR
Кипер полуприколка Fliegl 41 cbm Kipper, Kombi-Pendel-Klappe, Unfall, 2020
Кипер полуприколка Langendorf 25 cbm Stahlmulde halbrund, 1.Lift,6.760 Kg leer
Langendorf 25 cbm Stahlmulde halbrund, 1.Lift,6.760 Kg leer
2011, 3-оски
Германија, Hagenow
14 500 EUR
Кипер полуприколка Langendorf 25 cbm Stahlmulde halbrund, 1.Lift,6.760 Kg leer, 2011
Кипер полуприколка Reisch 50 cbm Hinterkipper, Lift,Kornschieber,Staubsack
Reisch 50 cbm Hinterkipper, Lift,Kornschieber,Staubsack
2007, 3-оски
Германија, Hagenow
13 500 EUR
Кипер полуприколка Reisch 50 cbm Hinterkipper, Lift,Kornschieber,Staubsack, 2007
Кипер полуприколка Benalu 49,2 cbm Hinterkipper, Bulkliner,ALCO LM, Lift
Benalu 49,2 cbm Hinterkipper, Bulkliner,ALCO LM, Lift
2020, 3-оски
Германија, Hagenow
43 500 EUR
Кипер полуприколка Benalu 49,2 cbm Hinterkipper, Bulkliner,ALCO LM, Lift, 2020
Кипер полуприколка Langendorf 25 cbm Stahlmulde,Gummidichtung-Pendelklappe
Langendorf 25 cbm Stahlmulde,Gummidichtung-Pendelklappe
2010, 3-оски
Германија, Hagenow
12 500 EUR
Кипер полуприколка Langendorf 25 cbm Stahlmulde,Gummidichtung-Pendelklappe, 2010
Кипер полуприколка Carnehl CHKS/A, Alu-Mulde, 24m³, Scheibe, Liftachse
Carnehl CHKS/A, Alu-Mulde, 24m³, Scheibe, Liftachse
2012, 3-оски
Германија, Sittensen
12 900 EUR
Кипер полуприколка Carnehl CHKS/A, Alu-Mulde, 24m³, Scheibe, Liftachse, 2012
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 SL 9.6/Alu Mulde 50 m³./Luft/Lift
Schmitz Cargobull SKI 24 SL 9.6/Alu Mulde 50 m³./Luft/Lift
2017, 3-оски
Германија, Sittensen
28 900 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 SL 9.6/Alu Mulde 50 m³./Luft/Lift, 2017

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.