Нов кипер полуприколка CNC Telescopic Cylinder For Semi - Trailer

picture_as_pdf

Тип

Нов кипер полуприколка

Земја

Турција

Телефон

+90 541 82......

Објавено: 3мес 12ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
Ново
Бојацрна, сина, портокалова, сива
Опис
Побарајте подетални информации
Продавач

CNC OTOMOTİV DİS TİCARET LTD. STİ

CNC OTOMOTİV DİS TİCARET LTD. STİ

location_on

Turkey, Horozluhan Mahallesi. İslambey sokak. No:14 Selcuklu\ Konya

phone_iphone
language

www.cnc-world.com

access_time

Локално време на дилерот — 21:36

Лица за контакт
KENAN TOPAL

KENAN TOPAL

English, Русский, Türkçe

+90 541821...


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit CNC OTOMOTİV DİS TİCARET LTD. STİ

t1 test unit Полуприколка

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.