Користени и нови кипери полуприколки CARNEHL за продажба - Truck1 Македонија
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Кипери полуприколки CARNEHL


   Страница 1 од 5 1/5   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Carnehl CHKS/A 3 axles Alcoa 25m3 Liftachse Thermo-Isoliert - кипер полуприколка
 20
17 400 EUR
Цена без ДДВ
2019
3-оски
Корисна носивост: 33 020 kg
Бруто тежина: 38 500 kg

Објавено: 20час 47мин

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70185284

Carnehl CHKS/A 3 axles 25m3 ALCOA Liftachse Thermo-Isoliert - кипер полуприколка
 19
17 400 EUR
Цена без ДДВ
2019
3-оски
Корисна носивост: 33 020 kg
Бруто тежина: 38 500 kg

Објавено: 20час 48мин

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70185282

Carnehl CHKS/A 3 axles 25m3 ALCOA Liftachse Thermo-Isoliert - кипер полуприколка
 20
17 400 EUR
Цена без ДДВ
2019
3-оски
Корисна носивост: 33 020 kg
Бруто тежина: 38 500 kg

Објавено: 20час 48мин

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70185281

Carnehl CHKS/A 3 axles 25m3 ALCOA Liftachse Thermo-Isoliert - кипер полуприколка
 20
17 400 EUR
Цена без ДДВ
2019
3-оски
Корисна носивост: 33 020 kg
Бруто тежина: 38 500 kg

Објавено: 20час 48мин

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70185280

Carnehl CHKS/HH 3 axles E-Cover 26m3 Stahl-Mulde SAF - кипер полуприколка
 20
17 900 EUR
Цена без ДДВ
2018
3-оски
Корисна носивост: 31 820 kg
Бруто тежина: 38 500 kg

Објавено: 20час 50мин

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70180393

Carnehl CHKS/HH 3 axles 28m3 Stahl-mulde Liftachse SAF - кипер полуприколка
 20
12 900 EUR
Цена без ДДВ
2015
3-оски
Корисна носивост: 31 730 kg
Бруто тежина: 38 500 kg

Објавено: 20час 51мин

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70176273

Carnehl CHKS/HH 24m3 Stahl-Mulde Liftachse - кипер полуприколка
 20
13 900 EUR
Цена без ДДВ
2017
3-оски
Корисна носивост: 32 790 kg
Бруто тежина: 38 500 kg

Објавено: 20час 51мин

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70184450

Carnehl CHKS/AH 3 axles 27m3 Stahl-Mulde TOP-Zustand! Liftachse - кипер полуприколка
 20
15 900 EUR
Цена без ДДВ
2016
3-оски
Корисна носивост: 33 410 kg
Бруто тежина: 38 500 kg

Објавено: 20час 53мин

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70180770

Carnehl CHKS/A / Alu-Felgen / 27m³  - кипер полуприколка
 20
13 350 EUR
Цена без ДДВ
2010
3-оски
Бруто тежина: 35 500 kg

Објавено: 1ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

8

Германија, Salzgitter

Carnehl CHKS/HH  - кипер полуприколка
 20
13 450 EUR
Цена без ДДВ
2013
3-оски
Бруто тежина: 35 500 kg

Објавено: 3ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

8

Германија, Salzgitter

Carnehl CHKS/HH 23 cbm Hardoxmulde - кипер полуприколка
 15
12 950 EUR
Цена без ДДВ
2008
2-оски
Корисна носивост: 25 950 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Објавено: 5ден

A.Ibrahim Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, Ennigerloh

Број на оглас 479/22

CARNEHL  - кипер полуприколка
 20
28 200 EUR
2015
3-оски

Објавено: 10ден

ATS Sweden

Шведска, Uppsala

Број на оглас S5612

Carnehl Kippauflieger CHKS/HH Kippauflieger  - кипер полуприколка
 5
9 900 EUR
Цена без ДДВ
2008
3-оски
Корисна носивост: 26 770 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 12ден

Auto Henze

Германија, Peine

Број на оглас 28541

Carnehl CHKS/HH, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse - кипер полуприколка
 12
13 900 EUR
Цена без ДДВ
2010
3-оски
Корисна носивост: 26 750 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 12ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 84689

Carnehl CHKS/HH 3 axles 27m3 Stahl-Mulde Liftachse - кипер полуприколка
 19
8 400 EUR
Цена без ДДВ
2008
3-оски
Корисна носивост: 31 900 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 12ден

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70199336

Carnehl 3 akslet tippsemi - кипер полуприколка
 20
9 211 EUR
2004
Корисна носивост: 35 560 kg

Објавено: 14ден

ATS Norway AS

Норвешка, Nordland, 8804

Број на оглас 14165

Carnehl CHKS /A - кипер полуприколка
 17
Прашајте за цена
2011
Корисна носивост: 27 000 kg
Бруто тежина: 38 500 kg

Објавено: 18ден

Verhaegh Trading B.V.

6

Холандија, Winterswijk, Gelderland

Број на оглас 496936

Carnehl CHKS/HH Kipper 27 M3 Halfpipe Steel - кипер полуприколка
 13
14 900 EUR
Цена без ДДВ
2013
3-оски
Корисна носивост: 34 710 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Објавено: 20ден

TeKa Trading B.V.

Холандија, Groot-Ammers

Број на оглас 1361

Carnehl CHKS/HH 27m³ Stahl*Luft/Lift*Plane*SAF*Allrad  - кипер полуприколка
 11
12 500 EUR
Цена без ДДВ
2012
3-оски
Корисна носивост: 28 670 kg
Бруто тежина: 35 500 kg

Објавено: 21ден

Eschen Nutzfahrzeuge GmbH

13

Германија, Stuhr

Број на оглас 0051/22-1

Carnehl CHKS/HH Stahl-Thermo *Hardox/Liftachse/26m³  - кипер полуприколка
 19
16 990 EUR
Цена без ДДВ
2018
3-оски
Корисна носивост: 29 250 kg
Бруто тежина: 35 500 kg

Објавено: 27ден

Waris Nabi e.K.

Германија, Mühlheim am Main

Број на оглас j1021 , PC09135

1 2 3 5   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old