Кипери полуприколки BLUMHARDT


1
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
 BLUMHARDT SAK 38.22/70e, ca. 20 m³, - кипер полуприколка
 5
3 900 EUR
Нето цена
1985
3-оски
Корисна носивост: 24 540 kg
Бруто тежина: 31 800 kg

Онлајн: 8год 10мес

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 48241

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.