Користени и нови кипери полуприколки BENALU за продажба - Truck1 Македонија Страница 8.
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Кипери полуприколки BENALU


   Страница 8 од 9 8/9   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Benalu C33 + 8 PNEUS/TIRES + LAMES/SPRING/RESSORT/BLAD - кипер полуприколка
 8
7 750 EUR
Цена без ДДВ
2007
Корисна носивост: 33 000 kg
Бруто тежина: 37 780 kg

Објавено: 1год 9мес

Braem

12

Белгија, Handzame

Број на оглас E54691

Benalu ALU + 2X BLAD/BLAD-SPRING-STEEL - кипер полуприколка
 7
6 500 EUR
Цена без ДДВ
2008
Корисна носивост: 33 000 kg
Бруто тежина: 37 400 kg

Објавено: 1год 9мес

Braem

12

Белгија, Handzame

Број на оглас E50549

Benalu BENNE ALU - 2X BLAD/LAMES - кипер полуприколка
 8
6 500 EUR
Цена без ДДВ
2006
Корисна носивост: 33 000 kg
Бруто тежина: 37 580 kg

Објавено: 1год 9мес

Braem

12

Белгија, Handzame

Број на оглас E51821

Benalu  - кипер полуприколка
 8
Прашајте за цена
2014
2-оски
Бруто тежина: 26 000 kg

Објавено: 1год 10мес

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Франција, LIMAY

Број на оглас 408214

Benalu  - кипер полуприколка
 9
Прашајте за цена
2007
3-оски
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 1год 10мес

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Франција, LIMAY

Број на оглас BS657YQ

Benalu  - кипер полуприколка
 10
Прашајте за цена
2003
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 1год 10мес

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Франција, LIMAY

Број на оглас CG729GW

Benalu  - кипер полуприколка
 7
Прашајте за цена
2002
3-оски
Бруто тежина: 33 000 kg

Објавено: 1год 10мес

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Франција, LIMAY

Број на оглас CG686GW

Benalu Tipper trailer alu 26 m3 - кипер полуприколка
 18
11 000 EUR
2012
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 1год 11мес

Dingemanse B.V.

15

Холандија, Hoogerheide

Број на оглас O300435

Benalu  - кипер полуприколка
 9
Прашајте за цена
1996
3-оски
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 2год 2мес

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Франција, LIMAY

Број на оглас AV134VZ

Benalu  - кипер полуприколка
 8
Прашајте за цена
1996
3-оски
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 2год 2мес

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Франција, LIMAY

Број на оглас CR718EX

Benalu  - кипер полуприколка
 10
Прашајте за цена
2006
3-оски
Корисна носивост: 28 580 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 2год 2мес

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Франција, LIMAY

Број на оглас FA839PF

Benalu  - кипер полуприколка
 9
Прашајте за цена
1997
3-оски
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 2год 2мес

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Франција, LIMAY

Број на оглас CA844SD

Benalu  - кипер полуприколка
 7
Прашајте за цена
1994
3-оски
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 2год 2мес

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Франција, LIMAY

Број на оглас CN214SZ

Benalu  - кипер полуприколка
 10
Прашајте за цена
1994
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 2год 3мес

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Франција, LIMAY

Број на оглас CN065SZ

Benalu Oplegger lames/steel/blatt - кипер полуприколка
 9
7 100 EUR
Цена без ДДВ
1990
Корисна носивост: 28 320 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 2год 4мес

Smeets & Zonen NV

10

Белгија, Bree

Број на оглас 30004824

Benalu Oplegger lames/steel - кипер полуприколка
 12
7 250 EUR
Цена без ДДВ
1998
Корисна носивост: 32 680 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 2год 4мес

Smeets & Zonen NV

10

Белгија, Bree

Број на оглас 30004787

Benalu Oplegger lames/steel - кипер полуприколка
 12
7 100 EUR
Цена без ДДВ
1988
Корисна носивост: 28 980 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 2год 5мес

Smeets & Zonen NV

10

Белгија, Bree

Број на оглас 30004742

Benalu Oplegger Lames/steel - кипер полуприколка
 12
7 100 EUR
Цена без ДДВ
1997
Корисна носивост: 32 360 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 2год 6мес

Smeets & Zonen NV

10

Белгија, Bree

Број на оглас 30004475

Benalu 26 cub in alu - кипер полуприколка
 11
8 350 EUR
Цена без ДДВ
2000
3-оски
Корисна носивост: 32 760 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 2год 11мес

Degroote Trucks & Trailers

18

Белгија, BE

Број на оглас 19071317

 BENALU - кипер полуприколка
 13
10 000 EUR

Објавено: 2год 11мес

SOTRALOC

10

Франција, Aveyron

   1 6 7 8 9   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old