Кипер полуприколка BENALU SR-BE од Франција за продажба - ID: 6878193
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Frühauf DFG33CZ *Bj2008/Stahl/Kombiklappe/Unfall/22m3*  - кипер полуприколка
 20
3 500 EUR
Цена без ДДВ
2008
2-оски
Корисна носивост: 26 880 kg
Бруто тежина: 33 000 kg

Објавено: 3мес 12ден

BNS Intercon GmbH

Германија, Dillingen/Saar

Број на оглас 22177

Meiller TR3 26m3 HARDOX ALCOA BPW Lift Rollplane Unfall  - кипер полуприколка
 20
Прашајте за цена
2008
3-оски
Корисна носивост: 31 860 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 6мес 11ден

LKW-Service Nuernberger KG

Германија, Furth im Wald

Број на оглас MEILLER_2008

Benalu  - кипер полуприколка
 10
Прашајте за цена
2008
3-оски
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 9мес

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Франција, LIMAY

Број на оглас CQ198QZ

BENALU 26 m3 - кипер полуприколка
 7
10 900 EUR
Цена без ДДВ
2008

Објавено: 3мес

UAB Vitlaima

Франција, Ouanne

Benalu kipper Steel suspension - кипер полуприколка
 10
7 900 EUR
Цена без ДДВ
2008
Корисна носивост: 32 420 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 2мес 4ден

JB Trading b.v.

10

Холандија, Ede

Број на оглас 102152

Benalu Benalu_SIDERALE Tipper - кипер полуприколка
 20
47 750 EUR
Цена без ДДВ

Објавено: 9мес 12ден

TheTruckCompany

18

Белгија, Hooglede

Број на оглас TC56245

 BENALU - кипер полуприколка
 13
10 000 EUR

Објавено: 2год 11мес

SOTRALOC

10

Франција, Aveyron

Benalu Benalu_SIDERALE Tipper - кипер полуприколка
 15
9 900 EUR
Цена без ДДВ
2013
Корисна носивост: 32 960 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 5мес 13ден

TheTruckCompany

18

Белгија, Hooglede

Број на оглас TC29694

Benalu Benalu_SIDERALE Tipper - кипер полуприколка
 17
9 900 EUR
Цена без ДДВ
2013
Корисна носивост: 32 940 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 5мес 13ден

TheTruckCompany

18

Белгија, Hooglede

Број на оглас TC44203

Benalu Benalu_SIDERALE Tipper - кипер полуприколка
 13
9 900 EUR
Цена без ДДВ
2013
Корисна носивост: 32 960 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 5мес 12ден

TheTruckCompany

18

Белгија, Hooglede

Број на оглас TC44496

Benalu Benalu_BULKLINER Tipper - кипер полуприколка
 15
12 500 EUR
Цена без ДДВ
2014
Корисна носивост: 33 080 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 2мес 8ден

TheTruckCompany

18

Белгија, Hooglede

Број на оглас TC93643

Benalu Benalu_SIDERALE Tipper - кипер полуприколка
 17
47 750 EUR
Цена без ДДВ
2021

Објавено: 10мес 30ден

TheTruckCompany

18

Белгија, Hooglede

Број на оглас TC13097

Benalu Benalu_SIDERALE Tipper - кипер полуприколка
 14
9 900 EUR
Цена без ДДВ
2013
Корисна носивост: 32 940 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 5мес 16ден

TheTruckCompany

18

Белгија, Hooglede

Број на оглас TC69235

Benalu Benalu_SIDERALE Tipper - кипер полуприколка
 16
6 750 EUR
Цена без ДДВ
2002
Корисна носивост: 32 840 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 9мес 30ден

TheTruckCompany

18

Белгија, Hooglede

Број на оглас TC92121

Кипер полуприколка BENALU SR-BE

Бренд BENALU
Година на производство 2008
Локација Франција, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Semi-trailer
t1 test archive - Ritchie Bros. Auctioneers France
t1 old