Кипер полуприколка Benalu kipper Steel suspension од Холандија, 7900 EUR за продажба - ID: 6870631
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Кипер полуприколка Benalu kipper Steel suspension

Онлајн: 2мес 4ден

Бренд BENALU
Број на оглас 102152
Година на производство 2008
Дата на прва регистрација 22.04.2008
Нето тежина 5 580 kg
Бруто тежина 38 000 kg
Корисна носивост 32 420 kg
Волумен 22 550 L
Локација Холандија, Ede
Телефон +31 (0) 318...
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер
 • суспензија на предната оска
 • оските прават: SMB: 1,2,3
 • сопирачки: тапан
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • предни гуми: 385 65 R 22,5
 • задни гуми: 385 65 R 22,5
 • гуми: Mittenachse: 385 65 R 22,5
Тело/надградба
 • должина на утовар: 7 350 mm
 • ширина на утовар: 2 360 mm
 • висина на утовар: 1 300 mm
 • задни врати
 • заден кипер
Доплнително
 • имобилизатор
7900 EUR
7 900
EUR
 • 492 094 MKD
 • 8 700 USD

Цена без ДДВ

Продавач
JB Trading b.v.
JB Trading b.v. Холандија
Доверлив
10 Повеќе од 10 години со Truck1
Локално време на дилерот
08:57
Лица за контакт
Freddie van de Wetering
Deutsch, English, Français, Nederlands
Henry Berkhof
Deutsch, English, Nederlands
Thijs van Schuppen
Deutsch, English, Español, Nederlands
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Кипер полуприколка Frühauf DFG33CZ *Bj2008/Stahl/Kombiklappe/Unfall/22m3*
Frühauf DFG33CZ *Bj2008/Stahl/Kombiklappe/Unfall/22m3*
3 500 EUR
2008, 2-оски
Германија, Dillingen/Saar
Кипер полуприколка Frühauf DFG33CZ *Bj2008/Stahl/Kombiklappe/Unfall/22m3*, 2008
Кипер полуприколка Meiller TR3 26m3 HARDOX ALCOA BPW Lift Rollplane Unfall
Meiller TR3 26m3 HARDOX ALCOA BPW Lift Rollplane Unfall
2008, 3-оски
Германија, Furth im Wald
Кипер полуприколка Meiller TR3 26m3 HARDOX ALCOA BPW Lift Rollplane Unfall, 2008
Кипер полуприколка Benalu kipper Steel suspension
Benalu kipper Steel suspension
7 900 EUR
2006
Холандија, Ede
Кипер полуприколка Benalu kipper Steel suspension, 2006
Кипер полуприколка Benalu kipper Steel Suspension
Benalu kipper Steel Suspension
6 900 EUR
2000
Холандија, Ede
Кипер полуприколка Benalu kipper Steel Suspension, 2000
Кипер полуприколка Benalu kipper Steel Suspension
Benalu kipper Steel Suspension
4 900 EUR
1995
Холандија, Ede
Кипер полуприколка Benalu kipper Steel Suspension, 1995
Кипер полуприколка Benalu kipper 65 M3, Steel Suspension
Benalu kipper 65 M3, Steel Suspension
11 900 EUR
1988
Холандија, Ede
Кипер полуприколка Benalu kipper 65 M3, Steel Suspension, 1988
Кипер полуприколка Benalu steel suspension - 20 M³
Benalu steel suspension - 20 M³
5 900 EUR
2007
Белгија, Houffalize
Кипер полуприколка Benalu steel suspension - 20 M³, 2007
Кипер полуприколка Trailor kipper Steel suspension
Trailor kipper Steel suspension
6 900 EUR
1996
Холандија, Ede
Кипер полуприколка Trailor kipper Steel suspension, 1996
Кипер полуприколка ROBUSTE kipper Steel Suspension
ROBUSTE kipper Steel Suspension
6 900 EUR
2002
Холандија, Ede
Кипер полуприколка ROBUSTE kipper Steel Suspension, 2002
Кипер полуприколка GENERAL TRAILERS kipper Steel suspension
GENERAL TRAILERS kipper Steel suspension
4 900 EUR
2001
Холандија, Ede
Кипер полуприколка GENERAL TRAILERS kipper Steel suspension, 2001
Кипер полуприколка GENERAL TRAILERS kipper Steel Suspension
GENERAL TRAILERS kipper Steel Suspension
6 900 EUR
2003
Холандија, Ede
Кипер полуприколка GENERAL TRAILERS kipper Steel Suspension, 2003
Кипер полуприколка METACO kipper Steel suspension, Steel chassis and steel platform
METACO kipper Steel suspension, Steel chassis and steel platform
3 900 EUR
2004
Холандија, Ede
Кипер полуприколка METACO kipper Steel suspension, Steel chassis and steel platform, 2004
Кипер полуприколка Benalu **3AXXLE-FULL STEEL SUSPENSION-LAMES-ALUMINIUM**
Benalu **3AXXLE-FULL STEEL SUSPENSION-LAMES-ALUMINIUM**
6 850 EUR
1996, 3-оски
Белгија, Kessel
Кипер полуприколка Benalu **3AXXLE-FULL STEEL SUSPENSION-LAMES-ALUMINIUM**, 1996
Кипер полуприколка Trailor kipper Steel suspension, Steel chassis, 50 M3
Trailor kipper Steel suspension, Steel chassis, 50 M3
6 900 EUR
1980
Холандија, Ede
Кипер полуприколка Trailor kipper Steel suspension, Steel chassis, 50 M3, 1980

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - JB Trading b.v.
t1 old