Кипери полуприколки BENALU

Резултати пронајдени: 159

Сортирај според
  
Резултати по страница
  

Филтрирај резултатиИсчисти сė

 • Тип (1)
  Кипери полуприколки
 • Бренд (1)
  BENALU
 • Земја на продавачот
 • Состојба
 • Аукција, изнајмување
 • Цена, EUR
 • Година
 • Број на оски
 • За транспорт на
 • Корисна носивост, kg
 • Бруто тежина, kg
Кипер полуприколка BENALU 48m3 Ultralight 5360kg / RENT / MIETEN Agriliner 88
8
Кипер полуприколка
BENALU 48m3 Ultralight 5360kg / RENT / MIETEN Agriliner 88
Jurcic Rent and Sale
Словенија
Ново
Година на производство: 2021
Број на оски: 3-оски
Прашајте за цена
Онлајн: 23ден
Кипер полуприколка Benalu 53m3 - SMB - DRUM - ALU Kipper
16
Кипер полуприколка
Benalu 53m3 - SMB - DRUM - ALU Kipper
P. Mostert Import-Export B.V.
Холандија
Година на производство: 1997
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 32000 kg
Бруто тежина: 38000 kg
6 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 6час 44мин
Кипер полуприколка Benalu
9
Кипер полуприколка
Benalu
ABLIS POIDS LOURDS
Франција
Година на производство: 2008
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 38000 kg
14 500  EUR
Онлајн: 21час 58мин
Кипер полуприколка Benalu
10
Кипер полуприколка
Benalu
GUAINVILLE INTERNATIONAL
Франција
Година на производство: 2009
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 38000 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 22час 52мин
Кипер полуприколка BENALU S/R DESC VOLTEO Tri/A
20
Кипер полуприколка
BENALU S/R DESC VOLTEO Tri/A
Ritchie Bros Auctioneers Spain
Шпанија
Година на производство: 1999
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 1ден
Кипер полуприколка Benalu C34CSB01 22 cub
8
Кипер полуприколка
Benalu C34CSB01 22 cub
Im en Export Zegers Trucks
Холандија
Година на производство: 2008
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 32000 kg
Бруто тежина: 37260 kg
5 950  EUR
Нето цена
Онлајн: 3ден
Кипер полуприколка Benalu C34CMS01 53 m2
7
Кипер полуприколка
Benalu C34CMS01 53 m2
Im en Export Zegers Trucks
Холандија
Година на производство: 2007
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 38000 kg
Бруто тежина: 43360 kg
12 950  EUR
Нето цена
Онлајн: 3ден
Кипер полуприколка Benalu Benalu_SIDERALE Tipper
17
Кипер полуприколка
Benalu Benalu_SIDERALE Tipper
TheTruckCompany
Белгија
Година на производство: 1998
Корисна носивост: 32480 kg
Бруто тежина: 38000 kg
10 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 3ден
Кипер полуприколка Benalu
7
Кипер полуприколка
Benalu
ABLIS POIDS LOURDS
Франција
Година на производство: 1992
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 38000 kg
11 500  EUR
Онлајн: 4ден
Кипер полуприколка BENALU DF33C
20
Кипер полуприколка
BENALU DF33C
Ritchie Bros. Auctioneers France
Франција
Година на производство: 2000
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 4ден
Кипер полуприколка BENALU SIDERALE 78 Tri/A Aluminum
17
Кипер полуприколка
BENALU SIDERALE 78 Tri/A Aluminum
Ritchie Bros Auctioneers Spain
Шпанија
Година на производство: 2007
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 4ден
Кипер полуприколка Benalu ALU - C34
8
Кипер полуприколка
Benalu ALU - C34
Braem
Белгија
Година на производство: 2012
13 450  EUR
Нето цена
Онлајн: 4ден
Кипер полуприколка Benalu Benalu_BULKLINER Tipper
14
Кипер полуприколка
Benalu Benalu_BULKLINER Tipper
TheTruckCompany
Белгија
Година на производство: 2008
Корисна носивост: 32660 kg
Бруто тежина: 38000 kg
7 750  EUR
Нето цена
Онлајн: 4ден
Кипер полуприколка Benalu kipper Damage trailer
9
Кипер полуприколка
Benalu kipper Damage trailer
JB Trading b.v.
Холандија
Година на производство: 2012
Корисна носивост: 32860 kg
Бруто тежина: 38000 kg
5 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 7ден
Кипер полуприколка BENALU
12
Кипер полуприколка
BENALU
CICHOCKI ADAM P.H.U."FRANC-MAX"
Полска
Година на производство: 1990
Број на оски: 3-оски
8 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 7ден
Кипер полуприколка BENALU C34C Tri/A
20
Кипер полуприколка
BENALU C34C Tri/A
Ritchie Bros. Auctioneers France
Франција
Година на производство: 2009
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 8ден
Кипер полуприколка Benalu Tipper
19
Кипер полуприколка
Benalu Tipper
TheTruckCompany
Белгија
Година на производство: 2008
Корисна носивост: 32560 kg
Бруто тежина: 38000 kg
7 750  EUR
Нето цена
Онлајн: 8ден
Кипер полуприколка Benalu Tipper
15
Кипер полуприколка
Benalu Tipper
TheTruckCompany
Белгија
Година на производство: 1998
Корисна носивост: 32420 kg
Бруто тежина: 38000 kg
7 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 8ден
Кипер полуприколка Benalu 54m³ ALU TIPPER / ALU CHASSIS - STEEL SPRING / SUSP LAMES / BLATT / BALLIESTAS / MOLES - ESSIEUX SMB
20
Кипер полуприколка
Benalu 54m³ ALU TIPPER / ALU CHASSIS - STEEL SPRING / SUSP LAMES / BLATT / BALLIESTAS / MOLES - ESSIEUX SMB
M.J.C. TRUCKS & MACHINERY
Белгија
Година на производство: 2000
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 32200 kg
Бруто тежина: 38000 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 9ден
Кипер полуприколка Benalu Landliner 9.5, Alu, 49m³, Kombitür, Alu-Felgen
13
Кипер полуприколка
Benalu Landliner 9.5, Alu, 49m³, Kombitür, Alu-Felgen
alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG
Германија
Година на производство: 2007
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 29900 kg
Бруто тежина: 35000 kg
17 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 12ден
Кипер полуприколка Benalu Siderale 78 - 24 m³
5
Кипер полуприколка
Benalu Siderale 78 - 24 m³
Wiese Transporttechnik Gmbh
Германија
Година на производство: 2020
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 30880 kg
Бруто тежина: 36000 kg
38 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 14ден
Страница 1 од 8
Резултати пронајдени: 159
Пребарувањето е зачувано!

t1test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.