Кипери полуприколки од Чешка република - Аукција.


0
Резултати пронајдени

Слични понуди

Meiller MHPS 44/3 26m3 - кипер полуприколка
 15
28 400 EUR
Нето цена
2021

Онлајн: 9ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација M08047

Kempf SKM 35/3 Stahl 27m3 - кипер полуприколка
 11
9 889 EUR
Нето цена

Онлајн: 11ден

Primatruck s.r.o.

10

Чешка република, Třebestovice

Schmitz SKI 24 48 m3 II - кипер полуприколка
 17
31 587 EUR
Нето цена
2017

Онлајн: 1мес 3ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

8

Чешка република, Strančice

SCHMITZ CARGOBULL SKI 24. 48 cbm I - кипер полуприколка
 10
31 587 EUR
Нето цена
2017
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1мес 6ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

8

Чешка република, Strančice

Schwarzmüller KIS 3/E, 29m3, NEUE - кипер полуприколка
 13
33 150 EUR
Нето цена
2020
3-оски
Корисна носивост: 32 520 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1мес 10ден

Dvorak-Trucks GmbH

6

Чешка република, Velké Mezirici

Schwarzmüller KIS 3/E 37m3 - кипер полуприколка
 14
10 000 EUR
Нето цена
2007
3-оски
Корисна носивост: 37 200 kg
Бруто тежина: 44 000 kg

Онлајн: 1мес 14ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација 248920

Schwarzmüller KIS 36m3 - кипер полуприколка
 15
7 000 EUR
Нето цена
2000
3-оски
Корисна носивост: 28 320 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 1мес 14ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација 108-20

BENALU Optiliner 106 50m3 - кипер полуприколка
 20
13 441 EUR
Нето цена
2007
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 1мес 17ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

8

Чешка република, Strančice

Schmitz Cargobull HARDOX 24m3 - кипер полуприколка
 15
9 900 EUR
Нето цена
2003
3-оски
Корисна носивост: 29 290 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 1мес 17ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација K22195

Benalu 45m3 - кипер полуприколка
 14
15 900 EUR
Нето цена
2009
3-оски
Корисна носивост: 31 920 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 2мес 12ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација PW1069

Meiller MHPS 44/3 26m3 - кипер полуприколка
 15
29 900 EUR
Нето цена
2021

Онлајн: 4мес 8ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација 08047

Meiller MHPS 44/3 26m3 - кипер полуприколка
 12
29 900 EUR
Нето цена
Ново
2021

Онлајн: 4мес 8ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација 08040

SCHWARZMÜLLER KIS3/E 57m3 - кипер полуприколка
 18
25 301 EUR
Нето цена
2013
Бруто тежина: 44 000 kg

Онлајн: 4мес 25ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

8

Чешка република, Strančice

SCHWARZMÜLLER KIS-3/E 50m3 - кипер полуприколка
 20
12 650 EUR
Нето цена
2007
Бруто тежина: 44 000 kg

Онлајн: 4мес 25ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

8

Чешка република, Strančice

Panav NS 1 36 Stahl/Alu 50m3 - кипер полуприколка
 10
11 989 EUR
Нето цена
2011
3-оски
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 5мес

Primatruck s.r.o.

10

Чешка република, Třebestovice

Schwarzmüller KIS 3/E, 55m3, LIFTING AXLE - кипер полуприколка
 15
21 700 EUR
Нето цена
2013
3-оски
Корисна носивост: 29 220 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 5мес 18ден

TIR CENTRUM s. r. o.

10

Чешка република, Praha

WIELTON NW 48 - кипер полуприколка
 16
15 809 EUR
Нето цена
2009
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 6мес 13ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

8

Чешка република, Strančice

Schmitz SKI 24 27 cbm hardox - кипер полуприколка
 13
24 708 EUR
Нето цена
2018
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 7мес 3ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

8

Чешка република, Strančice

MENCI SA 743R 27m3 hardox - кипер полуприколка
 3
16 208 EUR
Нето цена
2014
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 7мес 3ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

8

Чешка република, Strančice

Kögel SKM 24 27m3 - кипер полуприколка
 9
27 900 EUR
Нето цена
2020

Онлајн: 7мес 5ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација 244064

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.