Кипери полуприколки ATM


Сортирај според:
Резултати по страница:
ATM OKS13/27A - кипер полуприколка
 7
7 593 EUR
2007

Онлајн: 22ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Zbąszyń

ATM OKA 15/27 ISOLATED ASPHALT TIPPER TOP COVERS BPW AXLES - кипер полуприколка
 18
7 950 EUR
2000
3-оски
Корисна носивост: 32 362 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 1мес 14ден

Semtrade B.V.

6

Холандија, Maasdijk, Netherlands

ATM OKA 17/27 - 3 AXLE  - кипер полуприколка
 10
8 950 EUR
Нето цена
2006
3-оски
Корисна носивост: 34 500 kg
Бруто тежина: 44 000 kg

Онлајн: 1мес 24ден

RH TRUCKS B.V.

Холандија, Meerkerk

ATM Tipper - кипер полуприколка
 17
8 750 EUR
Нето цена
2007
Корисна носивост: 30 710 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 2мес 20ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC30722

ATM OKA 17/27 54m3 Alu-Kipper 3 axles NL-Trailer - кипер полуприколка
 17
14 400 EUR
Нето цена
2008
3-оски
Корисна носивост: 36 910 kg
Бруто тежина: 44 000 kg

Онлајн: 3мес 12ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70139860

ATM OKA 15/27 + Kipper - кипер полуприколка
 20
9 950 EUR
Нето цена
2005
3-оски
Корисна носивост: 35 820 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 3мес 16ден

Trucks Roosendaal

6

Холандија, Roosendaal

Идентификација 139164

ATM OKA 15/27 + kipper + 3 axle - кипер полуприколка
 20
5 950 EUR
Нето цена
1989
3-оски
Корисна носивост: 32 720 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 3мес 16ден

Trucks Roosendaal

6

Холандија, Roosendaal

Идентификација 898841

ATM  - кипер полуприколка
 5
14 900 EUR
2012
4-оски
Бруто тежина: 46 000 kg

Онлајн: 4мес 17ден

UAB Trastila

Литванија, Klaipeda

Идентификација 584

ATM OKA 17/27 - 3 AXLE - BPW - TIPPER 38 M3  - кипер полуприколка
 11
13 950 EUR
Нето цена
2009
3-оски
Корисна носивост: 33 400 kg
Бруто тежина: 44 000 kg

Онлајн: 5мес 20ден

RH TRUCKS B.V.

Холандија, Meerkerk

ATM OKHS18/20 B - кипер полуприколка
 12
Прашајте за цена
2005
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 6мес 19ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49567

ATM Oplegger - кипер полуприколка
 10
7 300 EUR
Нето цена
2005
Корисна носивост: 31 800 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 7мес 29ден

Smeets & Zonen NV

8

Белгија, Bree

Идентификација 30004836

ATM Oplegger - кипер полуприколка
 10
5 900 EUR
Нето цена
1994
Корисна носивост: 30 650 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 1год 5мес

Smeets & Zonen NV

8

Белгија, Bree

Идентификација 22326068

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.