Кипери полуприколки

Резултати пронајдени: 1272

Сортирај според
  
Резултати по страница
  

Филтрирај резултатиИсчисти сė

 • Тип (1)
  Кипери полуприколки
 • Бренд
 • Земја на продавачот
 • Состојба
 • Аукција, изнајмување
 • Цена, EUR
 • Година
 • Број на оски
 • За транспорт на
 • Опции
 • Корисна носивост, kg
 • Бруто тежина, kg
Кипер полуприколка Samro kipper
9
Кипер полуприколка
Samro kipper
BVBA ANVECO TRADING
Белгија
Година на производство: 2009
Број на оски: 2-оски
5 950  EUR
Онлајн: 1мес 15ден
Кипер полуприколка AJK 3-ass. Kipper // 2x gestuurd
11
Кипер полуприколка
AJK 3-ass. Kipper // 2x gestuurd
Xiffix - Special Trailer Trading & Rental
Холандија
Година на производство: 2006
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 35500 kg
Бруто тежина: 47000 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 1год 4мес
Кипер полуприколка Scania G480 10X4 + KIPPER/TIPPER + EFFER 850 6/S
15
Кипер полуприколка
Scania G480 10X4 + KIPPER/TIPPER + EFFER 850 6/S
Geurts Trucks B.V.
Холандија
Година на производство: 2010
Број на оски: 5-оски
Прашајте за цена
Онлајн: 2час 50мин
Кипер полуприколка Onbekend BPW - Drum - Steelspring - 21m3
18
Кипер полуприколка
Onbekend BPW - Drum - Steelspring - 21m3
P. Mostert Import-Export B.V.
Холандија
Година на производство: 1990
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 22555 kg
Бруто тежина: 32000 kg
7 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 7час 5мин
Кипер полуприколка Benalu 53m3 - SMB - DRUM - ALU Kipper
16
Кипер полуприколка
Benalu 53m3 - SMB - DRUM - ALU Kipper
P. Mostert Import-Export B.V.
Холандија
Година на производство: 1997
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 32000 kg
Бруто тежина: 38000 kg
6 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 7час 18мин
Кипер полуприколка Kaiser Steelspring - Drumbrakes
15
Кипер полуприколка
Kaiser Steelspring - Drumbrakes
P. Mostert Import-Export B.V.
Холандија
Година на производство: 2005
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 26760 kg
Бруто тежина: 33000 kg
5 750  EUR
Нето цена
Онлајн: 7час 24мин
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 - 30m3 - Lifting axle - Weightscale
18
Кипер полуприколка
Schmitz Cargobull SKI 24 - 30m3 - Lifting axle - Weightscale
P. Mostert Import-Export B.V.
Холандија
Година на производство: 2010
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 29000 kg
Бруто тежина: 39000 kg
9 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 7час 42мин
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 - 30m3 - Lifting axle - Weightscale
16
Кипер полуприколка
Schmitz Cargobull SKI 24 - 30m3 - Lifting axle - Weightscale
P. Mostert Import-Export B.V.
Холандија
Година на производство: 2010
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 29000 kg
Бруто тежина: 39000 kg
8 950  EUR
Нето цена
Онлајн: 7час 43мин
Кипер полуприколка Fruehauf STEELSPRING - Drum + Hydraulic unit
18
Кипер полуприколка
Fruehauf STEELSPRING - Drum + Hydraulic unit
P. Mostert Import-Export B.V.
Холандија
Година на производство: 2001
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 29000 kg
Бруто тежина: 38000 kg
9 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 7час 47мин
Кипер полуприколка Fruehauf ALU - STEELSPRING - DRUMBRAKES
14
Кипер полуприколка
Fruehauf ALU - STEELSPRING - DRUMBRAKES
P. Mostert Import-Export B.V.
Холандија
Корисна носивост: 26982 kg
Бруто тежина: 33000 kg
6 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 8час 29мин
Кипер полуприколка SCHMITZ Auflieger Kipper Alukastenmulde 52m³
12
Кипер полуприколка
SCHMITZ Auflieger Kipper Alukastenmulde 52m³
Cargobull Trailer Store GmbH Gotha
Германија
Година на производство: 2019
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 35000 kg
28 850,42  EUR
Нето цена
Онлајн: 8час 55мин
Кипер полуприколка LANGENDORF Auflieger Kipper Alukastenmulde 23m³
13
Кипер полуприколка
LANGENDORF Auflieger Kipper Alukastenmulde 23m³
Cargobull Trailer Store GmbH Gotha
Германија
Година на производство: 2016
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 35000 kg
18 450,42  EUR
Нето цена
Онлајн: 8час 55мин
Кипер полуприколка SCHMITZ Auflieger Kipper Alukastenmulde 52m³
12
Кипер полуприколка
SCHMITZ Auflieger Kipper Alukastenmulde 52m³
Cargobull Trailer Store GmbH Gotha
Германија
Година на производство: 2019
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 35000 kg
28 850,42  EUR
Нето цена
Онлајн: 8час 55мин
Кипер полуприколка LANGENDORF Auflieger Kipper Alukastenmulde 23m³
13
Кипер полуприколка
LANGENDORF Auflieger Kipper Alukastenmulde 23m³
Cargobull Trailer Store GmbH Gotha
Германија
Година на производство: 2016
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 35000 kg
18 450,42  EUR
Нето цена
Онлајн: 8час 55мин
Кипер полуприколка SCHMITZ Auflieger Kipper Alukastenmulde 27m³
12
Кипер полуприколка
SCHMITZ Auflieger Kipper Alukastenmulde 27m³
Cargobull Trailer Store GmbH Gotha
Германија
Година на производство: 2018
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 35000 kg
21 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 8час 55мин
Кипер полуприколка SCHMITZ Auflieger Kipper Alukastenmulde 52m³
12
Кипер полуприколка
SCHMITZ Auflieger Kipper Alukastenmulde 52m³
Cargobull Trailer Store GmbH Gotha
Германија
Година на производство: 2019
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 35000 kg
28 850,42  EUR
Нето цена
Онлајн: 8час 55мин
Кипер полуприколка Robuste-Kaiser 2 x STEEL SUSP. /RESSORT
9
Кипер полуприколка
Robuste-Kaiser 2 x STEEL SUSP. /RESSORT
Braem
Белгија
Година на производство: 2008
Корисна носивост: 26880 kg
Бруто тежина: 33000 kg
8 350  EUR
Нето цена
Онлајн: 13час 9мин
Кипер полуприколка LANGENDORF Sk24
5
Кипер полуприколка
LANGENDORF Sk24
SZABÓ JÓNÁS
Унгарија
Година на производство: 2005
Број на оски: 3-оски
7 800  EUR
Нето цена
Онлајн: 18час 20мин
Кипер полуприколка BODEX 50m3
6
Кипер полуприколка
BODEX 50m3
SZABÓ JÓNÁS
Унгарија
Година на производство: 2015
19 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 18час 21мин
Кипер полуприколка ZORZI 37 S 075PR
7
Кипер полуприколка
ZORZI 37 S 075PR
SZABÓ JÓNÁS
Унгарија
Година на производство: 2006
Број на оски: 3-оски
9 800  EUR
Нето цена
Онлајн: 18час 21мин
Кипер полуприколка SCHWARZMÜLLER Sk24
6
Кипер полуприколка
SCHWARZMÜLLER Sk24
SZABÓ JÓNÁS
Унгарија
Година на производство: 2007
Број на оски: 3-оски
8 400  EUR
Нето цена
Онлајн: 18час 21мин
Кипер полуприколка KEMPF 40m3
6
Кипер полуприколка
KEMPF 40m3
SZABÓ JÓNÁS
Унгарија
Година на производство: 2001
16 200  EUR
Нето цена
Онлајн: 18час 22мин
Страница 1 од 64
Резултати пронајдени: 1272
Пребарувањето е зачувано!

t1test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.