Изотермални полуприколки


6
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
KRONE  - изотермална полуприколка
 20
14 500 EUR
Нето цена
2014
3-оски

Онлајн: 26ден

CICHOCKI ADAM P.H.U."FRANC-MAX"

Полска, Jastrzębie Zdrój

Sor Sor SP71 Koel-Vries Oplegger - ThermoKing Spectrum SL250 - Dubbel verdamper 08/2021 APK (O637) - изотермална полуприколка
 20
7 950 EUR
Нето цена
2007
3-оски
Корисна носивост: 33 500 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 29ден

GEMA Trading BV

7

Холандија, Dinteloord

Идентификација O637

 Reisch RHKS-35/24 SSL - изотермална полуприколка
 1
Прашајте за цена
2008

Онлајн: 1мес 10ден

Bosch-Baumaschinen

Германија, Metten

 Kempf SKM 35/3 - изотермална полуприколка
 1
Прашајте за цена
2017

Онлајн: 1мес 10ден

Bosch-Baumaschinen

Германија, Metten

LAMBERET * Thermoking SLx 300 * BPW * - изотермална полуприколка
 9
14 900 EUR
Нето цена
2011
3-оски
Корисна носивост: 27 500 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 1мес 16ден

PRINCE

Холандија, Weurt

Schmitz Cargobull Schmitz SKO 24 Carrier 1300 - изотермална полуприколка
 11
15 500 EUR
Нето цена
2007
Корисна носивост: 32 200 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 2год 5мес

VLASTUIN TRUCK-EN TRAILERTRADING B.V.

6

Холандија, RENSWOUDE

Идентификација OJ77ZK

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.