Користени и нови изотермални полуприколки за продажба - Truck1 Македонија
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Изотермални полуприколки


   Страница 1 од 8 1/8   
Сортирај според:
Резултати по страница:
SCHMITZ Auflieger Tiefkühler Standard Double deck - изотермална полуприколка
63 000 EUR
Цена без ДДВ
2021
3-оски
Бруто тежина: 36 000 kg

Објавено: 12час 35мин

Cargobull Trailer Store GmbH

9 S

Германија, Altenberge

Број на оглас 5468005

SCHMITZ Auflieger Tiefkühler Standard Double deck - изотермална полуприколка
 16
63 900 EUR
Цена без ДДВ
2021
3-оски
Бруто тежина: 36 000 kg

Објавено: 12час 35мин

Cargobull Trailer Store GmbH

9 S

Германија, Altenberge

Број на оглас 5467969

SCHMITZ Oplegger Vries Vleeshangwerk - изотермална полуприколка
 16
26 950.41 EUR
Цена без ДДВ
2014
3-оски

Објавено: 1ден

Cargobull Trailer Store Venlo

9 S

Холандија, Venlo-Blerick

Број на оглас 5468546

SCHMITZ Oplegger Vries Standard Double deck - изотермална полуприколка
 16
28 450.41 EUR
Цена без ДДВ
2015
3-оски
Корисна носивост: 32 931 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Објавено: 1ден

Cargobull Trailer Store Venlo

9 S

Холандија, Venlo-Blerick

Број на оглас 5468595

SCHMITZ Auflieger Tiefkühler Fleischhang - изотермална полуприколка
 15
33 777.31 EUR
Цена без ДДВ
2017
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 1ден

Cargobull Trailer Store GmbH

9 S

Германија, Altenberge

Број на оглас 5468562

SCHMITZ Auflieger Tiefkühler Standard Double deck - изотермална полуприколка
 17
89 950.42 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022
3-оски
Корисна носивост: 26 580 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Објавено: 1ден

Cargobull Trailer Store GmbH

9 S

Германија, Altenberge

Број на оглас 5467209

SCHMITZ Reefer Standard Double deck - изотермална полуприколка
66 800 EUR
Цена без ДДВ
2022
3-оски
Корисна носивост: 29 178 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 1ден

Schmitz Cargobull France

9 S

Франција, Rennes

Број на оглас 5463078

KRONE Reefer Multitemp , Side door right - изотермална полуприколка
 16
25 500 EUR
Цена без ДДВ
2016
3-оски
Бруто тежина: 42 000 kg

Објавено: 1ден

Schmitz Cargobull Danmark A/S

9 S

Данска, Padborg

Број на оглас 5452235

SCHMITZ Reefer Standard - изотермална полуприколка
 13
19 950 EUR
Цена без ДДВ
2015
3-оски
Корисна носивост: 30 756 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 1ден

Cargobull Trailer Store Warrington

9 S

Обединето Кралство, Warrington-Cheshire

Број на оглас 5467991

ABC Isoleret kølevogn til lagerrum - изотермална полуприколка
 18
675 EUR
Аукција

Објавено: 3ден

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Данска, Glostrup

KMA KMO-2TR / THERMO KING SLXe 200 KMO-2TR - изотермална полуприколка
 12
Прашајте за цена
2007
2-оски
Корисна носивост: 19 980 kg
Бруто тежина: 30 000 kg

Објавено: 4ден

Kulk Trucks

6

Холандија, Katwijk

Број на оглас OJ90TP

SCHMITZ Oplegger Vries Vleeshangwerk - изотермална полуприколка
 16
26 950.41 EUR
Цена без ДДВ
2014
3-оски
Корисна носивост: 29 792 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 5ден

Cargobull Trailer Store Venlo

9 S

Холандија, Venlo-Blerick

Број на оглас 5468513

SCHMITZ Oplegger Vries Standard - изотермална полуприколка
 16
24 950.41 EUR
Цена без ДДВ
2013
3-оски
Корисна носивост: 29 792 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 5ден

Cargobull Trailer Store Venlo

9 S

Холандија, Venlo-Blerick

Број на оглас 5468469

SCHMITZ Auflieger Tiefkühler Multitemp - изотермална полуприколка
 15
56 900 EUR
Цена без ДДВ
2019
3-оски
Бруто тежина: 35 000 kg

Објавено: 5ден

Cargobull Trailer Store GmbH Gotha

9 S

Германија, Gotha

Број на оглас 5468416

SCHMITZ Auflieger Tiefkühler Multitemp Double deck - изотермална полуприколка
 16
34 800 EUR
Цена без ДДВ
2017
3-оски
Корисна носивост: 29 900 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 5ден

Cargobull Trailer Store GmbH

9 S

Германија, Altenberge

Број на оглас 5468309

SCHMITZ Reefer Mega Double deck - изотермална полуприколка
 11
32 500 EUR
Цена без ДДВ
2016
3-оски
Корисна носивост: 28 985 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 6ден

Schmitz Cargobull France s.a.r.l.

9 S

Франција, St. Priest

Број на оглас 5468330

SCHMITZ Reefer Meat hanging system - изотермална полуприколка
 16
31 900 EUR
Цена без ДДВ
2017
3-оски

Објавено: 6ден

Schmitz Cargobull Danmark A/S

9 S

Данска, Padborg

Број на оглас 5468207

SCHMITZ Reefer Standard - изотермална полуприколка
18 000 EUR
Цена без ДДВ
2014
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 7ден

Cargobull Trailer Store Warrington

9 S

Обединето Кралство, Warrington-Cheshire

Број на оглас 5466793

SCHMITZ Oplegger Vries Multitemp Taillift - изотермална полуприколка
 16
13 000 EUR
Цена без ДДВ
2014
3-оски
Корисна носивост: 32 225 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Објавено: 7ден

Cargobull Trailer Store Venlo

9 S

Холандија, Venlo-Blerick

Број на оглас 5464237

SCHMITZ Oplegger Vries Standard - изотермална полуприколка
 16
39 900 EUR
Цена без ДДВ
2017
3-оски

Објавено: 7ден

Cargobull Trailer Store Venlo

9 S

Холандија, Venlo-Blerick

Број на оглас 5468462

1 2 3 8   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old