Полуприколки HLW


Сортирај според:
Резултати по страница:
HLW TSA, 30.000ltr., isoliert, edelstahl v2A  - полуприколка цистерна
 16
24 900 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна

2000
3-оски
Корисна носивост: 29 250 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 6ден

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Германија, Sittensen

Идентификација SI79306

DIV. HLW STA 36RVS TANK 32.000L - полуприколка цистерна
 18
29 800 EUR

Полуприколка цистерна

2008
3-оски
Корисна носивост: 29 280 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Nebim Used Trucks

10

Холандија, Weert, Netherlands

Идентификација 074799

DIV. HLW STA36 32.000 LTR. - полуприколка цистерна
 7
29 800 EUR

Полуприколка цистерна

2007
3-оски
Корисна носивост: 29 500 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Nebim Used Trucks

10

Холандија, Weert, Netherlands

Идентификација 987442

HLW Levensmiddelentank - полуприколка цистерна
 5
29 800 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна

2007

Онлајн: 4мес 25ден

BEMO MEIJEL B.V.

Холандија, MEIJEL

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.