Полуприколки EKW


11
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
EKW 89/39 3 INOX / EDELSTAHL - полуприколка цистерна
 5
5 750 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна

1990
3-оски

Онлајн: 12ден

OPTIMA TRUCKS bvba

Белгија, GENK

Идентификација 490830

EKW RO 44TU3ALV - полуприколка со рамна платформа
 11
8 500 EUR
Нето цена

Полуприколка со рамна платформа

1987
3-оски
Корисна носивост: 34 850 kg
Бруто тежина: 44 000 kg

G.A. Den Otter

14

Белгија, Meer

Идентификација 0014850

EKW HIAB XS TYPE 288E-7 KRAN/KRAAN/CRANE/GRUA  - полуприколка со рамна платформа
 9
45 000 EUR
Нето цена

Полуприколка со рамна платформа

1996

Онлајн: 1мес 20ден

Geurts Trucks B.V.

8

Холандија, ANDELST

EKW 2-ass. Steenoplegger met HIAB 165F2 - полуприколка со рамна платформа
 8
9 900 EUR

Полуприколка со рамна платформа

1997
2-оски
Корисна носивост: 25 550 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 3мес 13ден

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Холандија, Almere, Netherlands

Идентификација 11680

EKW Fuel tank alu 32 m3 / 5 comp + pump - полуприколка цистерна
 20
14 000 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на гориво

1995
2-оски
Бруто тежина: 32 000 kg
Волумен на резервоар: 32 000 L

Онлајн: 10мес 29ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O175080

EKW Fuel tank alu 32 m3 / 5 comp + pump / ADR 02/2020 - полуприколка цистерна
 20
15 000 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на гориво

1999
2-оски
Бруто тежина: 32 000 kg
Волумен на резервоар: 32 000 L

Онлајн: 11мес 24ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O175010

EKW RO 44TU3ALV - полуприколка со рамна платформа
 15
8 500 EUR
Нето цена

Полуприколка со рамна платформа

1987
3-оски
Корисна носивост: 34 850 kg
Бруто тежина: 44 000 kg

G.A. Den Otter

14

Белгија, Meer

Идентификација 0014851

EKW RO 44TU3ALV - полуприколка со рамна платформа
 13
8 500 EUR
Нето цена

Полуприколка со рамна платформа

1987
3-оски
Корисна носивост: 34 850 kg
Бруто тежина: 44 000 kg

G.A. Den Otter

14

Белгија, Meer

Идентификација 0014849

EKW RO 44TU3ALV - полуприколка со рамна платформа
 14
8 500 EUR
Нето цена

Полуприколка со рамна платформа

1986
3-оски
Корисна носивост: 34 850 kg
Бруто тежина: 44 000 kg

G.A. Den Otter

14

Белгија, Meer

Идентификација 0014848

EKW RO 44TU3ALV - полуприколка со рамна платформа
 13
8 500 EUR
Нето цена

Полуприколка со рамна платформа

1987
3-оски
Корисна носивост: 34 850 kg
Бруто тежина: 44 000 kg

G.A. Den Otter

14

Белгија, Meer

Идентификација 0014847

EKW Fuel tank 40 m3 / 2 comp + PUMP / COUNTER - полуприколка цистерна
 16
16 500 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на гориво

1995
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg
Волумен на резервоар: 40 000 L

Онлајн: 1год 1мес

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O175088

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.