Полуприколки DIJKSTRA


0
Резултати пронајдени
Погледни исто така

Слични понуди

LAMBERET S4V - полуприколка ладилник
 20
3 000 EUR
Нето цена
Аукција

Полуприколка ладилник

2008
3-оски

Онлајн: 33мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Krone S24 - полуприколка со церада
 9
4 000 EUR
Нето цена
Аукција

Полуприколка со церада

2014
3-оски

Онлајн: 33мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Groenewegen 30CC-14-27 - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 8
3 000 EUR
Нето цена
Аукција

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

2007
3-оски

Онлајн: 53мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Schmitz Cargobull Tipper - кипер полуприколка
 12
11 700 EUR
Нето цена

Кипер полуприколка

2009

Онлајн: 55мин

TheTruckCompany

15

Белгија, Hooglede

Идентификација TC68464

LAG O-3-39 04 | 40ft TIPPING CHASSIS - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 20
Прашајте за цена

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

2006
3-оски
Корисна носивост: 34 650 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 55мин

Louis Boon Trucks & Trailers BV

Холандија, Goes

Идентификација 1531-TT

Groenewegen 2 AXLE CLOSED BOX TRAILER - полуприколка сандучар
 7
1 500 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

2000
2-оски
Корисна носивост: 24 600 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 1час 27мин

Van Schaften Trucks Import Export

14

Холандија, Schiedam

Идентификација 16595

Pacton TXC235 - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 20
1 250 EUR
Нето цена
Аукција

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

2006
3-оски
Корисна носивост: 35 000 kg

Онлајн: 1час 33мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Van Hool VHLO-2013ZT - полуприколка со церада
 20
2 500 EUR
Нето цена
Аукција

Полуприколка со церада

2007
3-оски
Корисна носивост: 42 000 kg

Онлајн: 1час 33мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Krone SD - полуприколка сандучар
 20
7 500 EUR
Нето цена
Аукција

Полуприколка сандучар

Ново
2014
3-оски
Корисна носивост: 41 000 kg

Онлајн: 1час 35мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Krone SD - полуприколка со церада
 20
3 500 EUR
Нето цена
Аукција

Полуприколка со церада

2013
3-оски
Корисна носивост: 41 000 kg

Онлајн: 1час 37мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Krone SD Vector 1550 2,70 Inner Height Liftachse Palettenkasten - полуприколка ладилник
 13
16 900 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2013
3-оски

Онлајн: 1час 49мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70125938

Van Eck PT-3LNN Doppelstock Mega Aircargo-Luftfracht-Rollenbett - полуприколка сандучар
 12
6 900 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

2008
3-оски
Корисна носивост: 30 300 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1час 49мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70125771

Schmitz Cargobull SKO24 Maxima 1300 2,70 Inner Height Liftachse Palettenkasten - полуприколка ладилник
 13
16 900 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2012
3-оски

Онлајн: 1час 51мин

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70125950

ACTM Tipper - кипер полуприколка
 14
Прашајте за цена

Кипер полуприколка

1995

Онлајн: 3час 11мин

TheTruckCompany

15

Белгија, Hooglede

Идентификација TC31264

Schmitz Cargobull SKO 24 - полуприколка сандучар
 6
6 950 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

2008
3-оски
Корисна носивост: 34 300 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 3час 23мин

Vriesoord Trucks B.V.

Холандија, 's-Hertogenbosch

Идентификација O2829

Schmitz Cargobull SKO 24 - полуприколка сандучар
 6
6 950 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

2008
3-оски
Корисна носивост: 34 300 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 3час 31мин

Vriesoord Trucks B.V.

Холандија, 's-Hertogenbosch

Идентификација O2832

Krone SD - полуприколка ладилник
 6
11 750 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2008
3-оски
Корисна носивост: 27 400 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 3час 41мин

Vriesoord Trucks B.V.

Холандија, 's-Hertogenbosch

Идентификација O2814

GHEYSEN & VERPOORT Low bed trailer - полуприколка за низок утовар
 13
14 850 EUR
Нето цена

Полуприколка за низок утовар

2001
3-оски
Корисна носивост: 35 400 kg
Бруто тежина: 44 000 kg

Онлајн: 5час 9мин

Degroote Trucks & Trailers

15

Белгија, BE

Идентификација 20050908

Chereau INOGAM | THERMOKING SPECTRUM * MULTITEMP * APK 05-2021 - полуприколка ладилник
 20
17 750 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2009
2-оски
Корисна носивост: 20 690 kg
Бруто тежина: 30 000 kg

Онлајн: 5час 49мин

Louis Boon Trucks & Trailers BV

Холандија, Goes

Идентификација 1529-RT

Pacton L3-002 - полуприколка сандучар
 9
5 900 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

2007
3-оски
Корисна носивост: 30 640 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 6час 31мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2755

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.