Полуприколка Betonmischer Auflieger Schwing Stetter 10 m³

Онлајн: 17ден

Идентификација G140114
Година на производство 2012
Бруто тежина 33 000 kg
Корисна носивост 26 540 kg
Локација Германија
Телефон +495613...
Шасија/суспензија
  • број на оски: 2-оски
Тело/надградба
  • волумен на утовар: 10.00 m³
24800 EUR
24 800
EUR
  • 1 526 678 MKD
  • 27 334 USD

Нето цена

Лизинг

Golec Nutzfahrzeuge
Продавач
Golec Nutzfahrzeuge
Германија
Локално време на дилерот
21:46
24 800
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Полуприколка Hangler MIschauflieger Betonmischer
Hangler MIschauflieger Betonmischer
1996, 6x6, 3-оски
Австрија, Hörsching
6 900 EUR
Полуприколка Hangler MIschauflieger Betonmischer, 1996
Полуприколка SANH Auflieger
SANH Auflieger
2010, 3-оски
Германија, D-22113 Hamburg
11 900 EUR
Полуприколка SANH Auflieger, 2010
Полуприколка 3 Achs Auflieger, 7,65 m ausziehbar,gelenkt
3 Achs Auflieger, 7,65 m ausziehbar,gelenkt
2007, 3-оски
Германија, Schwebheim
18 500 EUR
Полуприколка 3 Achs Auflieger, 7,65 m ausziehbar,gelenkt, 2007
Полуприколка Pacton Abroll Auflieger Haken BPW Achsen
Pacton Abroll Auflieger Haken BPW Achsen
1979, 3-оски
Германија, 35325 Mücke/ Atzenhain
Полуприколка Pacton Abroll Auflieger Haken BPW Achsen, 1979
Полуприколка Auflieger RAF Nimrod MR2, Seefernaufklärer
Auflieger RAF Nimrod MR2, Seefernaufklärer
1968, 1 km, 2-оски
Германија, Göttingen
25 900 EUR
Полуприколка Auflieger RAF Nimrod MR2, Seefernaufklärer, 1968
Полуприколка Groenewegen AG-10-10B
Groenewegen AG-10-10B
1984, 1-оски
Холандија, Alkmaar
Полуприколка Groenewegen AG-10-10B, 1984
Полуприколка Samro
Samro
2012, 2-оски
Франција, Paris
7 000 EUR
Полуприколка Samro, 2012
Полуприколка Koegel Others
Koegel Others
2012, 3-оски
Франција, Dombasle sur Meurthe
9 700 EUR
Полуприколка Koegel Others, 2012
Полуприколка Krone SD
Krone SD
2012, 3-оски
Холандија, 's-Hertogenbosch
6 300 EUR
Полуприколка Krone SD, 2012
Полуприколка M&V SANH Plattform | ausziehbar +1m | Lenkachse
M&V SANH Plattform | ausziehbar +1m | Lenkachse
2007, 3-оски
Германија, 85764 Oberschleißheim
6 770 EUR
Полуприколка M&V SANH Plattform | ausziehbar +1m | Lenkachse, 2007
Полуприколка Schmitz Cargobull Dolly Standard
Schmitz Cargobull Dolly Standard
2012, 2-оски
Холандија, Venlo-Blerick
9 500 EUR
Полуприколка Schmitz Cargobull Dolly Standard, 2012
Полуприколка Schmitz Cargobull Dolly Standard
Schmitz Cargobull Dolly Standard
2012, 2-оски
Холандија, Venlo-Blerick
9 500 EUR
Полуприколка Schmitz Cargobull Dolly Standard, 2012

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.