Нов Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER PROMAX TRUCK TRANSPORT за продажба - ID: 6830697
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": VEGA TRAILER PROMAX TRUCK TRANSPORT

Поставете оглас "Потребна е техника"
Отвори директориум

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
VEGA TRAILER ARLA TRUCK CARRIER - Автотранспортна полуприколка: слика 1
VEGA TRAILER ARLA TRUCK CARRIER - Автотранспортна полуприколка: слика 2
VEGA TRAILER ARLA TRUCK CARRIER - Автотранспортна полуприколка: слика 3
VEGA TRAILER ARLA TRUCK CARRIER - Автотранспортна полуприколка: слика 4
VEGA TRAILER ARLA TRUCK CARRIER - Автотранспортна полуприколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER ARLA TRUCK CARRIER

Ново2-оски
Турција, Ankara
Објавено: 6мес 21ден
Прашајте за цена
Ново2-оски
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
VEGA TRAILER VEGA-ONE - Автотранспортна полуприколка: слика 1
VEGA TRAILER VEGA-ONE - Автотранспортна полуприколка: слика 2
VEGA TRAILER VEGA-ONE - Автотранспортна полуприколка: слика 3
VEGA TRAILER VEGA-ONE - Автотранспортна полуприколка: слика 4
VEGA TRAILER VEGA-ONE - Автотранспортна полуприколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER VEGA-ONE

Ново1-оски
Турција
Објавено: 1год 3мес
Прашајте за цена
Ново1-оски
Турција
Контактирајте го продавачот
VEGA TRAILER PROLINE - Автотранспортна полуприколка: слика 1
VEGA TRAILER PROLINE - Автотранспортна полуприколка: слика 2
VEGA TRAILER PROLINE - Автотранспортна полуприколка: слика 3
VEGA TRAILER PROLINE - Автотранспортна полуприколка: слика 4
VEGA TRAILER PROLINE - Автотранспортна полуприколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER PROLINE

3-оскиКорисна носивост: 18 kgБруто тежина: 2699 kg
Турција, Ankara
Објавено: 6мес 21ден
Прашајте за цена
3-оскиКорисна носивост: 18 kgБруто тежина: 2699 kg
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
ROYALMAX VEGA TRAILER - Автотранспортна полуприколка: слика 1
ROYALMAX VEGA TRAILER - Автотранспортна полуприколка: слика 2
ROYALMAX VEGA TRAILER - Автотранспортна полуприколка: слика 3
ROYALMAX VEGA TRAILER - Автотранспортна полуприколка: слика 4
ROYALMAX VEGA TRAILER - Автотранспортна полуприколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Автотранспортна полуприколка ROYALMAX VEGA TRAILER

Ново3-оски
Турција
Објавено: 1год 11мес
Прашајте за цена
Ново3-оски
Турција
Контактирајте го продавачот
ALPHAMAX 3 AXLE TRUCK TRANSPORTER VEGA TRAILER - Автотранспортна полуприколка: слика 1
ALPHAMAX 3 AXLE TRUCK TRANSPORTER VEGA TRAILER - Автотранспортна полуприколка: слика 2
ALPHAMAX 3 AXLE TRUCK TRANSPORTER VEGA TRAILER - Автотранспортна полуприколка: слика 3
ALPHAMAX 3 AXLE TRUCK TRANSPORTER VEGA TRAILER - Автотранспортна полуприколка: слика 4
ALPHAMAX 3 AXLE TRUCK TRANSPORTER VEGA TRAILER - Автотранспортна полуприколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)
Прашајте за цена
3-оски
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
PROMAX 3 AXLE TRUCK CARRIER - Автотранспортна полуприколка: слика 1
PROMAX 3 AXLE TRUCK CARRIER - Автотранспортна полуприколка: слика 2
PROMAX 3 AXLE TRUCK CARRIER - Автотранспортна полуприколка: слика 3
PROMAX 3 AXLE TRUCK CARRIER - Автотранспортна полуприколка: слика 4
PROMAX 3 AXLE TRUCK CARRIER - Автотранспортна полуприколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

Автотранспортна полуприколка PROMAX 3 AXLE TRUCK CARRIER

Ново3-оски
Турција, Ankara
Објавено: 6мес 17ден
Прашајте за цена
Ново3-оски
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
VEGA-3 (TRUCK CARRIER) - Автотранспортна полуприколка: слика 1
VEGA-3 (TRUCK CARRIER) - Автотранспортна полуприколка: слика 2
VEGA-3 (TRUCK CARRIER) - Автотранспортна полуприколка: слика 3
VEGA-3 (TRUCK CARRIER) - Автотранспортна полуприколка: слика 4

Автотранспортна полуприколка VEGA-3 (TRUCK CARRIER)

3-оски
Турција, Ankara
Објавено: 1год 11мес
Прашајте за цена
3-оски
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
3 AXLE SPECIAL LOWLOADER VEGA TRAILER - Автотранспортна полуприколка: слика 1
3 AXLE SPECIAL LOWLOADER VEGA TRAILER - Автотранспортна полуприколка: слика 2
3 AXLE SPECIAL LOWLOADER VEGA TRAILER - Автотранспортна полуприколка: слика 3
3 AXLE SPECIAL LOWLOADER VEGA TRAILER - Автотранспортна полуприколка: слика 4
3 AXLE SPECIAL LOWLOADER VEGA TRAILER - Автотранспортна полуприколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Автотранспортна полуприколка 3 AXLE SPECIAL LOWLOADER VEGA TRAILER

3-оски
Турција, Ankara
Објавено: 1год 3мес
Прашајте за цена
3-оски
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
Vega Trailer 2 Axle Jeep Transporter (Vehicles) - Автотранспортна полуприколка: слика 1
Vega Trailer 2 Axle Jeep Transporter (Vehicles) - Автотранспортна полуприколка: слика 2
Vega Trailer 2 Axle Jeep Transporter (Vehicles) - Автотранспортна полуприколка: слика 3
Vega Trailer 2 Axle Jeep Transporter (Vehicles) - Автотранспортна полуприколка: слика 4
Vega Trailer 2 Axle Jeep Transporter (Vehicles) - Автотранспортна полуприколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)
Прашајте за цена
2-оски
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
VEGA VEGA-S (FIX) - Автотранспортна полуприколка: слика 1
VEGA VEGA-S (FIX) - Автотранспортна полуприколка: слика 2
VEGA VEGA-S (FIX) - Автотранспортна полуприколка: слика 3
VEGA VEGA-S (FIX) - Автотранспортна полуприколка: слика 4
VEGA VEGA-S (FIX) - Автотранспортна полуприколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Автотранспортна полуприколка VEGA VEGA-S (FIX)

2-оски
Турција, Ankara
Објавено: 1год 6мес
Прашајте за цена
2-оски
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот

Нов Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER PROMAX TRUCK TRANSPORT

Објавено: 7мес 12ден

Хм, се чини ставка продадена
Нов Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER PROMAX TRUCK TRANSPORT: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Нов Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER PROMAX TRUCK TRANSPORT: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 7мес 12ден

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": VEGA TRAILER PROMAX TRUCK TRANSPORT

Поставете оглас "Потребна е техника"
Бренд

Година на производство

2022
Ново

Бруто тежина

48000 kg
Корисна носивост

36250 kg
Локација

Хрватска, SAVSKA CESTA 41/XV, 10000 ZAGREB, CROATIA
Шасија/суспензија
суспензија

воздух
број на оски

EBS - електронски систем за сопирање

Тело/надградба
должина на утовар

13600 mm
ширина на утовар

2550 mm
Повеќе информации

Semi trailer TC 330 PROMAX 3 axles for truck transport

∗ Lagerplatz adresse - Carinski odvojak bb, 40000 Čakovec, Kroatien ∗

Total length 13600 mm

Ekstension 2300 mm (Middle) + Ekstension 1300 mm (Rear)

Total width 2550 mm

Capacity - 2-3 Trucks or 1 Bus or 2 Minibus

Axles 3 x 12t capacity - Turkish brand or SAF or BPW

WABCO EBS brake system

Drum brakes

Tires and Rims - 12+1 pcs, 245 70 R 17,5

Air suspension

Electrical installation - ASPOCK

Side parts color - Customer choice

Additional options (with payment)

- Painted or 100% galvanized

- 7,8 t winch or stronger on the front side

- 5t winch on the rear side

- remote control

Warranty 1. year.

Delivery time around 60 days (it depends on production and situation on stock)

Price on request (The price and delivery time may vary with respect to the selected options)

 • Possible taking - Old for New
 • The images in the ad are informative.
 • The real delivery time will be given when you will receive an offer.

For all informations please call 00385 97 9489 107 - Mario Posavec

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": VEGA TRAILER PROMAX TRUCK TRANSPORT

Поставете оглас "Потребна е техника"
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Semi-trailer
t1 test archive - TS PROM GOSPODARSKA VOZILA D.O.O.