Нов автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER DUZ Auto за продажба - ID: 6830725
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Нов автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER DUZ Auto

Онлајн: 2мес 18ден

Бренд VEGA
Година на производство 2022
Ново
Бруто тежина 38 000 kg
Корисна носивост 28 200 kg
Локација Хрватска, Zagreb
Телефон +385 99 2...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 2-оски
  • EBS - електронски систем за сопирање
Тело/надградба
  • должина на утовар: 9 600 mm
  • ширина на утовар: 2 550 mm
  • висина на утовар: 900 mm

Продавач
TS PROM GOSPODARSKA VOZILA D.O.O.
TS PROM GOSPODARSKA VOZILA D.O.O. Хрватска
Доверлив
Локално време на дилерот
10:18
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER VEGA TRUCK TRANSPORT
VEGA TRAILER VEGA TRUCK TRANSPORT
2022, 2-оски
Хрватска, Zagreb
Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER VEGA TRUCK TRANSPORT, 2022
Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER VEGA MAX TRUCK TRANSPORT
VEGA TRAILER VEGA MAX TRUCK TRANSPORT
2022, 2-оски
Хрватска, Zagreb
Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER VEGA MAX TRUCK TRANSPORT, 2022
Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER VEGA-FIX TRUCK TRANSPORT
VEGA TRAILER VEGA-FIX TRUCK TRANSPORT
2022, 2-оски
Хрватска, Zagreb
Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER VEGA-FIX TRUCK TRANSPORT, 2022
Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER VEGA-3 TRUCK TRANSPORT
VEGA TRAILER VEGA-3 TRUCK TRANSPORT
2022, 3-оски
Хрватска, Zagreb
Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER VEGA-3 TRUCK TRANSPORT, 2022
Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER VEGA-ONE
VEGA TRAILER VEGA-ONE
1-оски
Турција, Ankara
Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER VEGA-ONE
Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER PROMAX TRUCK TRANSPORT
VEGA TRAILER PROMAX TRUCK TRANSPORT
2022, 3-оски
Хрватска, Zagreb
Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER PROMAX TRUCK TRANSPORT, 2022
Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER CLASSIC TRUCK TRANSPORT
VEGA TRAILER CLASSIC TRUCK TRANSPORT
2022, 3-оски
Хрватска, Zagreb
Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER CLASSIC TRUCK TRANSPORT, 2022
Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER ALPHA TRUCK TRANSPORT
VEGA TRAILER ALPHA TRUCK TRANSPORT
2022, 3-оски
Хрватска, Zagreb
Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER ALPHA TRUCK TRANSPORT, 2022
Автотранспортна полуприколка ROYALMAX VEGA TRAILER
ROYALMAX VEGA TRAILER
3-оски
Турција, Ankara
Автотранспортна полуприколка ROYALMAX VEGA TRAILER
Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER ALPHA MAX TRUCK TRANSPORT
VEGA TRAILER ALPHA MAX TRUCK TRANSPORT
2022, 3-оски
Хрватска, Zagreb
Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER ALPHA MAX TRUCK TRANSPORT, 2022
Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER VG J6 JEEP TRANSPORT
VEGA TRAILER VG J6 JEEP TRANSPORT
2022, 2-оски
Хрватска, Zagreb
Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER VG J6 JEEP TRANSPORT, 2022
Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER VG CC8 CAR TRANSPORT
VEGA TRAILER VG CC8 CAR TRANSPORT
2022, 2-оски
Хрватска, Zagreb
Автотранспортна полуприколка VEGA TRAILER VG CC8 CAR TRANSPORT, 2022

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - TS PROM GOSPODARSKA VOZILA D.O.O.
t1 old