Нов Автотранспортна полуприколка KALEPAR LKW/TRUCK TRANSPORTER за продажба - ID: 6132008
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

KALEPAR LKW/TRUCK TRANSPORTER

Нов Автотранспортна полуприколка KALEPAR LKW/TRUCK TRANSPORTER

Објавено: 1год

Додај во омилени
PDF
share
Нов Автотранспортна полуприколка KALEPAR LKW/TRUCK TRANSPORTER: слика 1
Нов Автотранспортна полуприколка KALEPAR LKW/TRUCK TRANSPORTER: слика 2
Нов Автотранспортна полуприколка KALEPAR LKW/TRUCK TRANSPORTER: слика 3
Нов Автотранспортна полуприколка KALEPAR LKW/TRUCK TRANSPORTER: слика 4
Нов Автотранспортна полуприколка KALEPAR LKW/TRUCK TRANSPORTER: слика 5
Нов Автотранспортна полуприколка KALEPAR LKW/TRUCK TRANSPORTER: слика 6
Нов Автотранспортна полуприколка KALEPAR LKW/TRUCK TRANSPORTER: слика 7
Нов Автотранспортна полуприколка KALEPAR LKW/TRUCK TRANSPORTER: слика 8
Нов Автотранспортна полуприколка KALEPAR LKW/TRUCK TRANSPORTER: слика 9
Нов Автотранспортна полуприколка KALEPAR LKW/TRUCK TRANSPORTER: слика 10
Нов Автотранспортна полуприколка KALEPAR LKW/TRUCK TRANSPORTER: слика 11
Нов Автотранспортна полуприколка KALEPAR LKW/TRUCK TRANSPORTER: слика 12
Нов Автотранспортна полуприколка KALEPAR LKW/TRUCK TRANSPORTER: слика 13
Нов Автотранспортна полуприколка KALEPAR LKW/TRUCK TRANSPORTER: слика 14
Нов Автотранспортна полуприколка KALEPAR LKW/TRUCK TRANSPORTER: слика 15
Нов Автотранспортна полуприколка KALEPAR LKW/TRUCK TRANSPORTER: слика 16
Нов Автотранспортна полуприколка KALEPAR LKW/TRUCK TRANSPORTER: слика 17
Нов Автотранспортна полуприколка KALEPAR LKW/TRUCK TRANSPORTER: слика 18
Нов Автотранспортна полуприколка KALEPAR LKW/TRUCK TRANSPORTER: слика 19
Ask for all available pictures

Објавено: 1год

Додај во омилени
PDF
share
Контактирајте го продавачот
Бренд

Ново

Состојба

нова
Нето тежина

5200 kg
Бруто тежина

19500 kg
Локација

Турција, Turkey, SAKARYA, Ferizli OSB Mah. 2. Cad. No: 24/1

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКАchevron_right
Повратен повик
Побарајте подетални информации
Повеќе информации

1x SAF axle

Total weight: 19,500 kg

Payload: 14,000 kg

Empty weight: 5,500 kg

Total length: 12,800mm + 1500mm

Brake system: Wabco 2S-2M

Electrical system: Aspöck Systems

Air suspension

Hydraulic rear extension in full width 2550mm and length 1500mm

Semi-trailer completely galvanized / galvanized (100% galvanized / 100% galvanized)

Tire size: 215/70 R 17.5

Tire brands: Pirelli, Goodyear, Fulda, Continental.

5th Wheel Height: approx. 1050mm - 1150mm (other saddle heights also possible)

Hydraulic winch 8ton with remote control with pulleys

24v 4.5KW electro-hydraulic motor

Steel ramp: 2 pieces

*** Changes possible according to customer requirements

Painting freely selectable / free of charge

All documents COC, Tüv, etc. available for approval.

1x SAF Achse

Gesamtgewicht: 19.500 Kg

Nutzlast: 14.000 Kg

Leergewicht: 5.500 Kg

Gesamtlänge: 12.800mm+1500mm

Bremssystem: Wabco 2S-2M

Elektrikanlage: Aspöck Systems

Luftfederung

Hydraulischer Heckausschub in voller Breite 2550mm und Länge 1500mm

Auflieger komplett verzinkt/galvanized (100% verzinkt / 100% Galvanized)

Reifengrösse: 215/70 R 17.5

Reifenmarke: Pirelli, Goodyear, Fulda, Continental.

Sattelhöhe : ca. 1050mm - 1150mm ( auch andere Sattlhöhe möglich )

Hydraulische Seilwinde 8ton mit Fernbedienung mit Umlenkrollen

24v 4,5KW Elektrohyraulikmotor

Stahlrampe: 2 Stück

*** Änderungen nach Kundenwunsch möglich

Lackierung frei wählbar / Kostenlos

Alle Dokumente COC,Tüv,etc. für Zulassung vorhanden.

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Турција, Turkey, SAKARYA, Ferizli OSB Mah. 2. Cad. No: 24/1
watch_later
Локално време на дилерот:
07:30
Испратете порака
Доверлив
4 Повеќе од 4 години со Truck1

Лица за контакт
person
Murat Yilmazkaya
English, Türkçe

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - Kalepar