Автотранспортна полуприколка FAYMONVILLE од Обединето Кралство за продажба - ID: 6870302
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Diversen NOYENS OP2A 16-30 - автотранспортна полуприколка
 20
99 500 EUR
Цена без ДДВ
2020
2-оски
Корисна носивост: 20 050 kg
Бруто тежина: 30 000 kg

GA Den Otter bedrijfsauto’s BV

16

Белгија, Meer

Број на оглас 0017373

Автотранспортна полуприколка FAYMONVILLE

Бренд FAYMONVILLE
Број на оглас C530081
Година на производство 2020
Дата на прва регистрација 01.01.2020
Технички преглед Valid till 2023-05-31
Боја сина
Локација Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Шасија/суспензија
  • број на оски: 3-оски
  • оските прават: SAF

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Semi-trailer
t1 test archive - COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED
t1 old