Автотранспортни полуприколки


   Страница 1 од 4 1/4   
Сортирај според:
Резултати по страница:
LKW Transporter  - автотранспортна полуприколка
 8
26 800 EUR
Нето цена
2007
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1ден

AMS storitve d.o.o.

Словенија, Šentjur

Lecinena SRE-3ED  - автотранспортна полуприколка
 7
21 000 EUR
2006

Онлајн: 3ден

Alquimecanica S. L.

6

Шпанија, Spanien, SESEÑA NUEVO

 OVRIGA A.B.S26-13.6 - автотранспортна полуприколка
 14
12 500 EUR
1999
Бруто тежина: 25 990 kg

Онлајн: 4ден

Baltic Special Machinery Export

9

Литванија, Dievogala

 Ovriga A.B.S26-13.6 - автотранспортна полуприколка
 20
13 500 EUR
2002
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 4ден

Baltic Special Machinery Export

9

Литванија, Dievogala

BW Trailer Autotransporter 2700kg - автотранспортна полуприколка
 20
1 000 EUR
Нето цена
Аукција
2007
Корисна носивост: 2 700 kg

Онлајн: 5ден

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

BW Trailers 3500kg - автотранспортна полуприколка
 20
1 500 EUR
Нето цена
Аукција
2007
Корисна носивост: 3 500 kg

Онлајн: 5ден

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Kässbohrer Closed Cartransporter 6 cars, double stock - автотранспортна полуприколка
 20
9 500 EUR
Нето цена
1999
2-оски
Корисна носивост: 10 000 kg
Бруто тежина: 20 500 kg

Онлајн: 5ден

Leon de Wit Trading and Repair

Холандија, Kolhorn

LOHR EUROLOHR WXS 2.53 - автотранспортна полуприколка
 11
62 900 EUR
2016
2-оски

Онлајн: 11ден

UAB Vitlaima

Литванија, Taurage

Mercedes-Benz Atego 1024 + Auflieger VF 3-Lader Winde / Lier - автотранспортна полуприколка
 20
24 950 EUR
Нето цена
2008
2-оски
Корисна носивост: 5 910 kg
Бруто тежина: 10 500 kg

Онлајн: 12ден

Boonstra Schadevoertuigen B.V.

Холандија, Drachten

Идентификација 51092563b

Nicolas Car Transport - автотранспортна полуприколка
 17
Прашајте за цена
2001

Онлајн: 16ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC61602

 EGYEDI Veldhuizen P37-5 - автотранспортна полуприколка
 4
20 290 EUR
2014
2-оски
Бруто тежина: 5 480 kg

Онлајн: 18ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

LOHR 1.21 Autotransporter Body + trailer set , 8 - 12 cars - автотранспортна полуприколка
 9
19 810 EUR
2008
2-оски
Корисна носивост: 9 080 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 23ден

CIEZAROWKI.PL.

7

Полска, Kraków

Lohr 3-axle truck transporter - автотранспортна полуприколка
 15
35 000 EUR
Нето цена
2005
3-оски
Корисна носивост: 24 200 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 29ден

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

8

Холандија, Zetten

Идентификација 41263

E.S.V.E. TADSL 12-18/2L Trucks/Machine Transporter - автотранспортна полуприколка
 17
29 500 EUR
Нето цена
2012
2-оски
Корисна носивост: 21 400 kg
Бруто тежина: 30 000 kg

Онлајн: 1мес

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

8

Холандија, Zetten

Идентификација 40243

Aksoylu Truck Brancard Machine Auto Transporter Trailer - автотранспортна полуприколка
 9
36 500 EUR
2021
Корисна носивост: 16 820 kg
Бруто тежина: 22 240 kg

Онлајн: 1мес 4ден

Twente Trucks

11

Холандија, Rijssen, Netherlands

Идентификација VK 1634

LOHR Euro - автотранспортна полуприколка
 19
32 660 EUR
2013

Онлајн: 1мес 4ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Gniezno

FGM FGM 26 - автотранспортна полуприколка
 15
49 500 EUR
Нето цена
2020
2-оски
Корисна носивост: 19 000 kg
Бруто тежина: 28 000 kg

Онлајн: 1мес 6ден

Kater Trucks

Франција, Montastruc

Kässbohrer SP 9-16 CVt Autotransporter* BPW Achsen* Koffer  - автотранспортна полуприколка
 19
39 900 EUR
Нето цена
2008
3-оски
Корисна носивост: 13 400 kg
Бруто тежина: 25 350 kg

Онлајн: 1мес 14ден

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

Германија, Kehl-Neumühl

Идентификација 0312021

Kalepar KLP 334V2 Truck Carrier - автотранспортна полуприколка
 11
Прашајте за цена
Ново
3-оски

Онлајн: 1мес 17ден

Kalepar

Турција, KOCAELİ

Kalepar KLP228v3 CAR CARRIER - автотранспортна полуприколка
 9
Прашајте за цена
Ново
2-оски

Онлајн: 1мес 17ден

Kalepar

Турција, KOCAELİ

1 2 3 4   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.