Полуприколки ATCOMEX


4
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Atcomex ALU Tank - полуприколка цистерна
 12
6 950 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна

1991
3-оски
Корисна носивост: 30 000 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 4ден

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Stampersgat - The Netherlands

Идентификација 001059

ATCOMEX KIPPSILO   60m3 BPW  - полуприколка цистерна
 8
7 750 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

1999
3-оски

Онлајн: 26ден

HULLEMAN TRUCKS B.V.

11

Холандија, Marknesse

Идентификација 109958

Atcomex Powder tank alu 60 m3 (tipping) - полуприколка цистерна
 20
9 000 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на брашно

1998
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg
Волумен на резервоар: 60 000 L

Онлајн: 9мес

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O121142

Atcomex Oplegger 45000m2 - полуприколка цистерна
 13
5 300 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна

2001
Корисна носивост: 31 455 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 1год 7мес

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30001245

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.