Полуприколки - 3-оски.


5 648
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 283 1/283   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Kögel SN24 MEGA/lowdeck  - полуприколка со церада
3 700 EUR
Нето цена
EKW Platwagen - полуприколка со рамна платформа
 12
4 500 EUR
Нето цена
Аукција

Полуприколка со рамна платформа

1996
3-оски

Онлајн: 41мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

SYSTEM TRAILER PRSH 27 - полуприколка сандучар
 6
2 500 EUR
Нето цена
Аукција

Полуприколка сандучар

Ново
2010
3-оски

Онлајн: 41мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Schmitz Cargobull SKO 24 - полуприколка сандучар
 10
2 500 EUR
Нето цена
Аукција

Полуприколка сандучар

Ново
2008
3-оски
Корисна носивост: 39 000 kg

Онлајн: 41мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Schmitz Cargobull SKO 24 - полуприколка сандучар
 10
2 500 EUR
Нето цена
Аукција

Полуприколка сандучар

Ново
2008
3-оски
Корисна носивост: 39 000 kg

Онлајн: 41мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Krone SD27 - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 8
4 000 EUR
Нето цена
Аукција

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

2012
3-оски

Онлајн: 41мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Krone SDC 27 - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 9
2 000 EUR
Нето цена
Аукција

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

2005
3-оски

Онлајн: 42мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Schmitz Cargobull SCF 24 - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 13
2 000 EUR
Нето цена
Аукција

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

2008
3-оски
Корисна носивост: 39 000 kg

Онлајн: 43мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Schmitz Cargobull Schuifzeil - полуприколка со церада
 8
1 500 EUR
Нето цена
Аукција

Полуприколка со церада

2007
3-оски
Корисна носивост: 39 000 kg

Онлајн: 43мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Krone SDP27 - полуприколка со церада
 10
1 500 EUR
Нето цена
Аукција

Полуприколка со церада

2002
3-оски
Корисна носивост: 39 000 kg

Онлајн: 43мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Schmitz Cargobull SCB-SJB - полуприколка ладилник
 10
10 000 EUR
Нето цена
Аукција

Полуприколка ладилник

2013
3-оски
Корисна носивост: 39 000 kg

Онлајн: 43мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Krone SD27 - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 13
2 000 EUR
Нето цена
Аукција

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

2006
3-оски
Корисна носивост: 39 000 kg

Онлајн: 43мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Kögel S24-4 - полуприколка ладилник
 10
9 000 EUR
Нето цена
Аукција

Полуприколка ладилник

2015
3-оски
Корисна носивост: 39 000 kg

Онлајн: 43мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Kögel S24 - полуприколка ладилник
 12
3 000 EUR
Нето цена
Аукција

Полуприколка ладилник

2015
3-оски
Корисна носивост: 39 000 kg

Онлајн: 43мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

LAMBERET S4V - полуприколка ладилник
 20
3 000 EUR
Нето цена
Аукција

Полуприколка ладилник

2008
3-оски

Онлајн: 1час 55мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Krone S24 - полуприколка со церада
 9
4 000 EUR
Нето цена
Аукција

Полуприколка со церада

2014
3-оски

Онлајн: 1час 55мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Groenewegen 30CC-14-27 - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 8
3 000 EUR
Нето цена
Аукција

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

2007
3-оски

Онлајн: 2час 16мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

LAG O-3-39 04 | 40ft TIPPING CHASSIS - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 20
Прашајте за цена

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

2006
3-оски
Корисна носивост: 34 650 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 2час 17мин

Louis Boon Trucks & Trailers BV

Холандија, Goes

Идентификација 1531-TT

Pacton TXC235 - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 20
1 250 EUR
Нето цена
Аукција

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

2006
3-оски
Корисна носивост: 35 000 kg

Онлајн: 2час 55мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Van Hool VHLO-2013ZT - полуприколка со церада
 20
2 500 EUR
Нето цена
Аукција

Полуприколка со церада

2007
3-оски
Корисна носивост: 42 000 kg

Онлајн: 2час 55мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Krone SD - полуприколка сандучар
 20
7 500 EUR
Нето цена
Аукција

Полуприколка сандучар

Ново
2014
3-оски
Корисна носивост: 41 000 kg

Онлајн: 2час 57мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

1 2 3 283   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.