Опреми за шумарство VOLVO


Сортирај според:
Резултати по страница:
VOLVO FH12 540 - превоз на дрва
 20
85 290 EUR

Превоз на дрва

2011
Нето тежина: 11 345 kg
Корисна носивост: 15 655 kg

Онлајн: 3час 56мин

ATS Sweden

Шведска, Norrbotten

Идентификација S1533

VOLVO FH16 6x2, Timmerbil Timber Truck - превоз на дрва
 20
15 390 EUR

Превоз на дрва

2010

Онлајн: 3час 59мин

ATS Sweden

Шведска, Dalarna

Идентификација S1668

Volvo FM440 6x4 Alucar Loglift F 105 Z  - превоз на дрва
 16
27 950 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2009
441 hp

Онлајн: 1ден

IB Trading s.r.o.

Словачка, Komárno

Volvo Fh 540 euro 6 6x6 6x4 do drewna dłużycy lasu doll huttner epsilon loglift - камион влекач
 9
68 466.44 EUR

Камион влекач, превоз на дрва

2013
550 000 km

Онлајн: 16ден

JANUSZEK Zbigniew Pajdzik

Полска, Lubomierz

Volvo FM D13 TRIDEM - камион
 3
Аукција

Камион, опрема за шумарство

2008

Онлајн: 18ден

IronPlanet Europe

Финска, Tuusula

VOLVO FH16 - превоз на дрва
 8
34 150 EUR

Превоз на дрва

2013

Онлајн: 19ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Gogolin

Volvo FH 4 500 6x4 euro 6 do drewna lasu kłody loglift epsilon - превоз на дрва
 7
97 917.14 EUR

Превоз на дрва, камион

2016
500 hp

Онлајн: 1мес 7ден

JANUSZEK Zbigniew Pajdzik

Полска, Lubomierz

VOLVO FH16 550 - превоз на дрва
 20
21 000 EUR

Превоз на дрва, камион

2004
Нето тежина: 15 615 kg
404 hp

Онлајн: 1мес 21ден

Baltic Special Machinery Export

9

Литванија, Dievogala

Volvo FH520 6X4 LOGLIFT  - превоз на дрва
 7
17 300 EUR

Превоз на дрва, камион

2006
Корисна носивост: 18 450 kg
519 hp

Онлајн: 2мес 2ден

TRANSBERG OU

Естонија, Estland, Paide

Volvo FH 460 6X2 Timber Wood VEB+ Euro 6 Palfinger Epsilon M110Z79 - превоз на дрва
 20
73 400 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2015
Нето тежина: 2 570 kg
Корисна носивост: 15 430 kg
460 hp

Онлајн: 2мес 11ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70135635

Volvo FH 540   --- 10  X   4  --- 5  AXLES  - превоз на дрва
 18
125 900 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2016
540 hp

Онлајн: 6мес 13ден

SAS BASSIGNY POIDS LOURDS

Франција, DIJON

Volvo FH16.750 - превоз на дрва
 17
61 900 EUR
-4.6%
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2013
750 hp

Онлајн: 8мес 25ден

UAB "Nordenlink"

Литванија, Vilnius

Volvo FH 12 460 6x4 Holztransporter mit Loglift Kran und Greifer - превоз на дрва
 15
19 900 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2002
Корисна носивост: 12 690 kg
419 hp

Онлајн: 8мес 27ден

MG Handel GmbH

9

Австрија, Hörsching

Идентификација 548564

Volvo FH -500 EEV(6X6) Mit Kran PENZ 10Z  - превоз на дрва
 15
49 500 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2012
510 hp

Онлајн: 9мес 5ден

VLACIC GmbH

Австрија, Selzthal -(Liezen)

VOLVO FH16 - превоз на дрва
 15
22 900 EUR

Превоз на дрва, камион

2006
549 hp

Онлајн: 1год 3мес

BRC Autocenter

8

Литванија, Vilnius

Идентификација 815894

Volvo FMX 500 6x4 Holztransporter, Loglift 120S Bj - превоз на дрва
 15
49 900 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2011
Корисна носивост: 11 200 kg
509 hp

Онлајн: 1год 6мес

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 81513

VOLVO FH16 540 6X4 - превоз на дрва
 16
12 723 EUR

Превоз на дрва, камион

2009
540 hp

Онлајн: 1год 9мес

Mindessons AB

9

Шведска, Trelleborg

Идентификација MKR125

VOLVO FH660 - превоз на дрва
 18
16 668 EUR

Превоз на дрва, камион

2007
659 hp

Онлајн: 1год 9мес

Mindessons AB

9

Шведска, Trelleborg

Идентификација ORY369

Volvo FH 12.460 6x2/Holztransporter mit Penz 9200H - превоз на дрва
 12
19 900 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2000
Корисна носивост: 13 890 kg
419 hp

Онлајн: 2год 5мес

MG Handel GmbH

9

Австрија, Hörsching

Идентификација 271064

Volvo FH 16.610-6x4-CRANE+Kompleet (+E48793) - превоз на дрва
 12
28 750 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2005
Нето тежина: 16 500 kg
Корисна носивост: 9 750 kg
610 hp

Онлајн: 2год 7мес

Braem

10

Белгија, Handzame

Идентификација E48782

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.