Опреми за шумарство VALMET


Сортирај според:
Резултати по страница:
Valmet 890 - пренесувач на стебла
 20
31 588 EUR

Пренесувач на стебла

2000

Онлајн: 21ден

ATS Norway AS

Норвешка, 5363, Hordaland

Идентификација 8221

VALMET 911 - шумски жнеач
 4
55 510 EUR

Шумски жнеач

2007

Онлајн: 28ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Fałków

Valmet 890.2 Demonteras/Breaking  - пренесувач на стебла
 2
Прашајте за цена

Пренесувач на стебла

2006

Онлајн: 1мес 26ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen, Sweden

Valmet 890.2 - пренесувач на стебла
 20
55 886 EUR

Пренесувач на стебла

2004

Онлајн: 2мес 22ден

ATS Norway AS

Норвешка, 7690, Trøndelag

Идентификација 8815

Valmet 840.1 Demonteras/breaking  - пренесувач на стебла
 1
Прашајте за цена

Пренесувач на стебла

2003

Онлајн: 4мес 10ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen

VALMET 921 - шумски жнеач
 5
19 000 EUR

Шумски жнеач

1999
20 ч
Нето тежина: 19 000 kg

Онлајн: 11мес 24ден

Sodineg France

13

Франција, Neuville-Saint-Amand

Идентификација 202223

VALMET 941.1 - шумски жнеач
 20
148 500 EUR

Шумски жнеач

2010
11 070 ч
Нето тежина: 23 500 kg
280 hp

Онлајн: 1год 5мес

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

VALMET 911.3 - шумски жнеач
 20
55 500 EUR

Шумски жнеач

2006
18 517 ч
Нето тежина: 16 300 kg

Онлајн: 1год 5мес

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.