Опреми за шумарство TEKNAMOTOR


28
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
TEKNAMOTOR Skorpion 350 RB - кршач на дрва
 6
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Ново
Нето тежина: 2 450 kg

Онлајн: 19ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 120 SD - кршач на дрва
 6
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Ново
Нето тежина: 900 kg
28 hp

Онлајн: 19ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 250R/90 - кршач на дрва
 6
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Ново
Нето тежина: 1 450 kg

Онлајн: 19ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 350EB - опрема за шумарство
 7
Прашајте за цена

Опрема за шумарство

Ново
Нето тежина: 1 520 kg
49 hp

Онлајн: 19ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 350 RBP - кршач на дрва
 7
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Ново
Нето тежина: 2 200 kg

Онлајн: 19ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 500 - опрема за шумарство
 6
Прашајте за цена

Опрема за шумарство

Ново

Онлајн: 19ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 280 RB - кршач на дрва
 5
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Ново
Нето тежина: 1 100 kg

Онлајн: 19ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 250R - кршач на дрва
 8
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Ново
Нето тежина: 960 kg

Онлајн: 19ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 250 EG - кршач на дрва
 9
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Ново
Нето тежина: 1 800 kg
80 hp

Онлајн: 19ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion F400 - брусилка за трупци
 8
Прашајте за цена

Брусилка за трупци

Ново
Нето тежина: 174 kg
24 hp

Онлајн: 19ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 120 SD - кршач на дрва
 6
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Ново
Нето тежина: 900 kg
28 hp

Онлајн: 22ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion F400 - кршач на дрва
 8
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Ново
Нето тежина: 174 kg
25 hp

Онлајн: 22ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 250R - кршач на дрва
 6
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Ново
Нето тежина: 960 kg

Онлајн: 22ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 120 S - кршач на дрва
 6
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Ново
Нето тежина: 860 kg
24 hp

Онлајн: 22ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 500EB - опрема за шумарство
 16
Прашајте за цена

Опрема за шумарство

Ново
Нето тежина: 2 450 kg
60 hp

Онлајн: 22ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 650 EB - опрема за шумарство
 15
Прашајте за цена

Опрема за шумарство

Ново
Нето тежина: 5 400 kg

Онлајн: 22ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 250 RG/90 - кршач на дрва
 11
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Ново
Нето тежина: 1 900 kg

Онлајн: 22ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 500 RB - кршач на дрва
 12
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Ново
Нето тежина: 3 700 kg

Онлајн: 22ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 280 RBG - кршач на дрва
 6
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Ново
Нето тежина: 1 200 kg

Онлајн: 1мес 20ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

TEKNAMOTOR Skorpion 250 SDTG - кршач на дрва
 6
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Ново
Нето тежина: 2 220 kg
74 hp

Онлајн: 1мес 20ден

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.