Шумски жнеач Timberjack 1270B Breaking for parts од Литванија за продажба - ID: 8544493
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": Timberjack 1270B Breaking for parts

Поставете оглас "Потребна е техника"
Отвори директориум
Слични понуди:
John Deere 1270 E - Шумски жнеач: слика 1
John Deere 1270 E - Шумски жнеач: слика 2
John Deere 1270 E - Шумски жнеач: слика 3
John Deere 1270 E - Шумски жнеач: слика 4
John Deere 1270 E - Шумски жнеач: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

John Deere 1270 E

Шумски жнеач
2015Нето тежина: 20500 kg
Естонија, Rummu alevik
Објавено: 6ден

50 500EUR

Аукција
 • ≈ 3 112 249 MKD
 • ≈ 54 152 USD
2015Нето тежина: 20500 kg
Естонија, Rummu alevik
Контактирајте го продавачот
John Deere 1270 G - Шумски жнеач: слика 1
John Deere 1270 G - Шумски жнеач: слика 2
John Deere 1270 G - Шумски жнеач: слика 3
John Deere 1270 G - Шумски жнеач: слика 4
John Deere 1270 G - Шумски жнеач: слика 5
Видете ги сите фотографии (24)

John Deere 1270 G

Шумски жнеач
201715247 ч272 hp
Финска, Finnland, Lavia, Satakunta
Објавено: 26ден
Прашајте за цена
201715247 ч272 hp
Финска, Finnland, Lavia, Satakunta
Контактирајте го продавачот
John Deere 1270 G - Шумски жнеач: слика 1
John Deere 1270 G - Шумски жнеач: слика 2
John Deere 1270 G - Шумски жнеач: слика 3
John Deere 1270 G - Шумски жнеач: слика 4
John Deere 1270 G - Шумски жнеач: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

John Deere 1270 G

Шумски жнеач
20223900 ч
Полска, Polen
Објавено: 6ден
Прашајте за цена
20223900 ч
Полска, Polen
Контактирајте го продавачот
John Deere 1270 G - Шумски жнеач: слика 1
John Deere 1270 G - Шумски жнеач: слика 2
John Deere 1270 G - Шумски жнеач: слика 3
John Deere 1270 G - Шумски жнеач: слика 4
John Deere 1270 G - Шумски жнеач: слика 5
Видете ги сите фотографии (26)

John Deere 1270 G

Шумски жнеач
20215380 ч272 hp
Финска, Finnland, Lavia, Satakunta
Објавено: 22ден
Прашајте за цена
20215380 ч272 hp
Финска, Finnland, Lavia, Satakunta
Контактирајте го продавачот
John Deere 1270 G - Шумски жнеач: слика 1
John Deere 1270 G - Шумски жнеач: слика 2
John Deere 1270 G - Шумски жнеач: слика 3
John Deere 1270 G - Шумски жнеач: слика 4
John Deere 1270 G - Шумски жнеач: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

John Deere 1270 G

Шумски жнеач
202010000 ч272 hp
Латвија, Lettland, Lielvārde, Lielvārdes novads
Објавено: 1мес 21денБрој на оглас H486
Прашајте за цена
202010000 ч272 hp
Латвија, Lettland, Lielvārde, Lielvārdes novads
Контактирајте го продавачот
John Deere 1270 D - Шумски жнеач: слика 1
John Deere 1270 D - Шумски жнеач: слика 2
John Deere 1270 D - Шумски жнеач: слика 3
John Deere 1270 D - Шумски жнеач: слика 4
John Deere 1270 D - Шумски жнеач: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

John Deere 1270 D

Шумски жнеач
2005
Романија, Rumänien
Објавено: 2мес 7ден

50 000EUR

 • ≈ 3 081 435 MKD
 • ≈ 53 616 USD
2005
Романија, Rumänien
Контактирајте го продавачот
John Deere 1270E - Шумски жнеач: слика 1
John Deere 1270E - Шумски жнеач: слика 2
John Deere 1270E - Шумски жнеач: слика 3
John Deere 1270E - Шумски жнеач: слика 4
John Deere 1270E - Шумски жнеач: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

John Deere 1270E

Шумски жнеач
201114235 ч
Холандија, Hessenweg 16a 3771 RB BarneveldNetherlands
Објавено: 1мес 12ден
Прашајте за цена
201114235 ч
Холандија, Hessenweg 16a 3771 RB BarneveldNetherlands
Контактирајте го продавачот

Шумски жнеач Timberjack 1270B Breaking for parts

Објавено: 1мес 5ден

Хм, се чини ставка продадена
Шумски жнеач Timberjack 1270B Breaking for parts: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Шумски жнеач Timberjack 1270B Breaking for parts: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 1мес 5ден

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": Timberjack 1270B Breaking for parts

Поставете оглас "Потребна е техника"
Бренд

Година на производство

1997
Машински часови

22000 ч
Локација

Литванија, Litauen, GERMANY
Повеќе информации

Braking for parts. Ardomas dalimis Pазборка. "Fomisas", based in Kaunas, Lithuania, for more than ten years sells new and used forestry equipment, its parts and accessories. Company disassembles forwarders and harvesters into part, transports new and used forestry equipment by various brands based on orders. There is a large selection of tandems, driving pumps, motors, all types of bearing, gearboxes, all electronics, modules, cab, used and new tires, tracks, chains, wheels, Harvesters head, grabs, cranes, columns, gear, reducers and etc. Efficient delivery all over Europe and beyond.

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": Timberjack 1270B Breaking for parts

Поставете оглас "Потребна е техника"
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Forestry equipment
t1 test archive - Fomisas, UAB