Шумски жнеач John Deere 1470D Harvester Eco 3, beaking for parts од Литванија за продажба - ID: 8544476
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": John Deere 1470D Harvester Eco 3, beaking for parts

Поставете оглас "Потребна е техника"
Отвори директориум
Слични понуди:
John Deere 1470 G - Шумски жнеач: слика 1
John Deere 1470 G - Шумски жнеач: слика 2
John Deere 1470 G - Шумски жнеач: слика 3
John Deere 1470 G - Шумски жнеач: слика 4
John Deere 1470 G - Шумски жнеач: слика 5
Видете ги сите фотографии (24)

John Deere 1470 G

Шумски жнеач
20207350 ч
Полска, Polen
Објавено: 5мес 13ден
Прашајте за цена
20207350 ч
Полска, Polen
Контактирајте го продавачот
John Deere 1470 E - Шумски жнеач: слика 1
John Deere 1470 E - Шумски жнеач: слика 2
John Deere 1470 E - Шумски жнеач: слика 3
John Deere 1470 E - Шумски жнеач: слика 4
John Deere 1470 E - Шумски жнеач: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

John Deere 1470 E

Шумски жнеач
200920800 ч258 hp
Латвија, Lettland, Lielvārde, Lielvārdes novads
Објавено: 1мес 24денБрој на оглас H434
Прашајте за цена
200920800 ч258 hp
Латвија, Lettland, Lielvārde, Lielvārdes novads
Контактирајте го продавачот
John Deere 1470 G - Шумски жнеач: слика 1
John Deere 1470 G - Шумски жнеач: слика 2
John Deere 1470 G - Шумски жнеач: слика 3
John Deere 1470 G - Шумски жнеач: слика 4
John Deere 1470 G - Шумски жнеач: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

John Deere 1470 G

Шумски жнеач
201811200 ч272 hp
Латвија, Lettland, Lielvārde, Lielvārdes novads
Објавено: 1мес 24денБрој на оглас H476
Прашајте за цена
201811200 ч272 hp
Латвија, Lettland, Lielvārde, Lielvārdes novads
Контактирајте го продавачот
John Deere 1470 E - Шумски жнеач: слика 1
John Deere 1470 E - Шумски жнеач: слика 2
John Deere 1470 E - Шумски жнеач: слика 3
John Deere 1470 E - Шумски жнеач: слика 4
John Deere 1470 E - Шумски жнеач: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

John Deere 1470 E

Шумски жнеач
200920800 ч258 hp
Латвија, Lettland, Lielvārde, Lielvārdes novads
Објавено: 1мес 24денБрој на оглас H434

55 000EUR

 • ≈ 3 389 578 MKD
 • ≈ 58 978 USD
200920800 ч258 hp
Латвија, Lettland, Lielvārde, Lielvārdes novads
Контактирајте го продавачот
John Deere 1270 D - Шумски жнеач: слика 1
John Deere 1270 D - Шумски жнеач: слика 2
John Deere 1270 D - Шумски жнеач: слика 3
John Deere 1270 D - Шумски жнеач: слика 4
John Deere 1270 D - Шумски жнеач: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

John Deere 1270 D

Шумски жнеач
2005
Романија, Rumänien
Објавено: 2мес 7ден

50 000EUR

 • ≈ 3 081 435 MKD
 • ≈ 53 616 USD
2005
Романија, Rumänien
Контактирајте го продавачот
Eco Log 580 D - Шумски жнеач: слика 1
Eco Log 580 D - Шумски жнеач: слика 2
Eco Log 580 D - Шумски жнеач: слика 3
Eco Log 580 D - Шумски жнеач: слика 4
Eco Log 580 D - Шумски жнеач: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Eco Log 580 D

Шумски жнеач
201427441 чНето тежина: 19400 kg279 hp
Литванија, Kirtimu street 17A, Vilnius
Објавено: 4ден

25 600EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 577 694 MKD
 • ≈ 27 451 USD
201427441 чНето тежина: 19400 kg279 hp
Литванија, Kirtimu street 17A, Vilnius
Контактирајте го продавачот
John Deere 1170e - Шумски жнеач: слика 1
John Deere 1170e - Шумски жнеач: слика 2
John Deere 1170e - Шумски жнеач: слика 3
John Deere 1170e - Шумски жнеач: слика 4
John Deere 1170e - Шумски жнеач: слика 5
Видете ги сите фотографии (50)

John Deere 1170e

Шумски жнеач
Шведска, Honnörsgatan 12, 352 36, Växjö, Sweden
Објавено: 5час 38мин

27 033EUR

Аукција
 • ≈ 1 666 008 MKD
 • ≈ 28 988 USD
Шведска, Honnörsgatan 12, 352 36, Växjö, Sweden
Контактирајте го продавачот
Ponsse HS 10 Harvester - Шумски жнеач: слика 1
Ponsse HS 10 Harvester - Шумски жнеач: слика 2
Ponsse HS 10 Harvester - Шумски жнеач: слика 3
Ponsse HS 10 Harvester - Шумски жнеач: слика 4
Ponsse HS 10 Harvester - Шумски жнеач: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Ponsse HS 10 Harvester

Шумски жнеач
1995
Романија, Rumänien, Bors, Bihor
Објавено: 2мес 7ден

29 000EUR

 • ≈ 1 787 232 MKD
 • ≈ 31 097 USD
1995
Романија, Rumänien, Bors, Bihor
Контактирајте го продавачот
John Deere 1170 E - Шумски жнеач: слика 1
John Deere 1170 E - Шумски жнеач: слика 2
John Deere 1170 E - Шумски жнеач: слика 3
John Deere 1170 E - Шумски жнеач: слика 4
John Deere 1170 E - Шумски жнеач: слика 5
Видете ги сите фотографии (24)

John Deere 1170 E

Шумски жнеач
201319200 ч
Полска, Polen
Објавено: 6мес 11ден
Прашајте за цена
201319200 ч
Полска, Polen
Контактирајте го продавачот
John Deere 1270 G - Шумски жнеач: слика 1
John Deere 1270 G - Шумски жнеач: слика 2
John Deere 1270 G - Шумски жнеач: слика 3
John Deere 1270 G - Шумски жнеач: слика 4
John Deere 1270 G - Шумски жнеач: слика 5
Видете ги сите фотографии (24)

John Deere 1270 G

Шумски жнеач
201715247 ч272 hp
Финска, Finnland, Lavia, Satakunta
Објавено: 26ден
Прашајте за цена
201715247 ч272 hp
Финска, Finnland, Lavia, Satakunta
Контактирајте го продавачот

Шумски жнеач John Deere 1470D Harvester Eco 3, beaking for parts

Објавено: 1мес 5ден

Хм, се чини ставка продадена
Шумски жнеач John Deere 1470D Harvester Eco 3, beaking for parts: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Шумски жнеач John Deere 1470D Harvester Eco 3, beaking for parts: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 1мес 5ден

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": John Deere 1470D Harvester Eco 3, beaking for parts

Поставете оглас "Потребна е техника"
Бренд

Година на производство

2008
За делови

Локација

Повеќе информации

"Fomisas", based in Kaunas, Lithuania, for more than 15 years sells new and used forestry equipment, its parts and accessories. Company disassembles forwarders and harvesters into parts, transports new and used forestry equipment by various brands based on orders. There is a large selection of bogie and single axles, driving pumps, motors, all types of bearings, gearboxes, all electronics, modules, cab, TMC used and new tires, tracks, chains, wheels, Harvesters heads, grabs, cranes, columns, gears, reducers and etc. Efficient delivery all over Europe and beyond. Facebook: Fomisas - forestry spares Lietuviškai: +370 676 36523 German:

+49 - (0)15207174863 English: +370 674 23355 Russian:

+79116486840

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": John Deere 1470D Harvester Eco 3, beaking for parts

Поставете оглас "Потребна е техника"
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Forestry equipment
t1 test archive - Fomisas, UAB