Користени и нови Шумски трактори за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
Сортирај според
Сортирај според
Релевантност
Датум – порво новите реклами
Датум – прво старите реклами
Цена – од ниска кон висока
Цена – од висока кон ниска
Година на производство – прво понови
Година на производство – прво постари
Бренд, модел
BM-VOLVO T 650 - Шумски трактор: слика 1
BM-VOLVO T 650 - Шумски трактор: слика 2
BM-VOLVO T 650 - Шумски трактор: слика 3
BM-VOLVO T 650 - Шумски трактор: слика 4
BM-VOLVO T 650 - Шумски трактор: слика 5
Видете ги сите фотографии (50)

BM-VOLVO T 650

Шумски трактор
Шведска, Honnörsgatan 12, 352 36, Växjö, Sweden
Објавено: 6ден

2 312EUR

Аукција
 • ≈ 142 485 MKD
 • ≈ 2 479 USD
Шведска, Honnörsgatan 12, 352 36, Växjö, Sweden
Контактирајте го продавачот
Steyr 540 - Шумски трактор: слика 1
Steyr 540 - Шумски трактор: слика 2
Steyr 540 - Шумски трактор: слика 3
Steyr 540 - Шумски трактор: слика 4
Steyr 540 - Шумски трактор: слика 5
Видете ги сите фотографии (35)

Steyr 540

Шумски трактор
3837 ч
Австрија
Објавено: 6ден

3 700EUR

Аукција
 • ≈ 228 026 MKD
 • ≈ 3 967 USD
3837 ч
Австрија
Контактирајте го продавачот
Deutz-Fahr 9340 AGROTRON TTV - Шумски трактор: слика 1
Deutz-Fahr 9340 AGROTRON TTV - Шумски трактор: слика 2
Deutz-Fahr 9340 AGROTRON TTV - Шумски трактор: слика 3
Deutz-Fahr 9340 AGROTRON TTV - Шумски трактор: слика 4
Deutz-Fahr 9340 AGROTRON TTV - Шумски трактор: слика 5
Видете ги сите фотографии (50)

Deutz-Fahr 9340 AGROTRON TTV

Шумски трактор
20164248 чНето тежина: 12730 kg
Белгија
Објавено: 6ден

22 000EUR

Аукција
 • ≈ 1 355 831 MKD
 • ≈ 23 591 USD
20164248 чНето тежина: 12730 kg
Белгија
Контактирајте го продавачот
New Holland TD5.95 - Шумски трактор: слика 1
New Holland TD5.95 - Шумски трактор: слика 2
New Holland TD5.95 - Шумски трактор: слика 3
New Holland TD5.95 - Шумски трактор: слика 4
New Holland TD5.95 - Шумски трактор: слика 5
Видете ги сите фотографии (50)

New Holland TD5.95

Шумски трактор
20181010 ч
Белгија
Објавено: 6ден

14 000EUR

Аукција
 • ≈ 862 801 MKD
 • ≈ 15 012 USD
20181010 ч
Белгија
Контактирајте го продавачот
BM-VOLVO VALMET 705-4 - Шумски трактор: слика 1
BM-VOLVO VALMET 705-4 - Шумски трактор: слика 2
BM-VOLVO VALMET 705-4 - Шумски трактор: слика 3
BM-VOLVO VALMET 705-4 - Шумски трактор: слика 4
BM-VOLVO VALMET 705-4 - Шумски трактор: слика 5
Видете ги сите фотографии (50)

BM-VOLVO VALMET 705-4

Шумски трактор
Шведска, Honnörsgatan 12, 352 36, Växjö, Sweden
Објавено: 7ден

6 491EUR

Аукција
 • ≈ 400 031 MKD
 • ≈ 6 960 USD
Шведска, Honnörsgatan 12, 352 36, Växjö, Sweden
Контактирајте го продавачот
BM-VOLVO T 430 & KMA kärra - Шумски трактор: слика 1
BM-VOLVO T 430 & KMA kärra - Шумски трактор: слика 2
BM-VOLVO T 430 & KMA kärra - Шумски трактор: слика 3
BM-VOLVO T 430 & KMA kärra - Шумски трактор: слика 4
BM-VOLVO T 430 & KMA kärra - Шумски трактор: слика 5
Видете ги сите фотографии (50)

BM-VOLVO T 430 & KMA kärra

Шумски трактор
Шведска, Honnörsgatan 12, 352 36, Växjö, Sweden
Објавено: 7ден

978EUR

Аукција
 • ≈ 60 272 MKD
 • ≈ 1 048 USD
Шведска, Honnörsgatan 12, 352 36, Växjö, Sweden
Контактирајте го продавачот
Reform Metrac H7X - Шумски трактор: слика 1
Reform Metrac H7X - Шумски трактор: слика 2
Reform Metrac H7X - Шумски трактор: слика 3
Reform Metrac H7X - Шумски трактор: слика 4
Reform Metrac H7X - Шумски трактор: слика 5
Видете ги сите фотографии (21)

Reform Metrac H7X

Шумски трактор
2010
Словенија
Објавено: 8ден

8 400EUR

Аукција
 • ≈ 517 681 MKD
 • ≈ 9 007 USD
2010
Словенија
Контактирајте го продавачот
Welte W130 - Шумски трактор: слика 1
Welte W130 - Шумски трактор: слика 2
Welte W130 - Шумски трактор: слика 3
Welte W130 - Шумски трактор: слика 4
Welte W130 - Шумски трактор: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Welte W130

Шумски трактор
201211526 ч
Германија, Am Espen 9, 90559 Burgthann, Germany
Објавено: 22денБрој на оглас 230713

99 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 6 156 707 MKD
 • ≈ 107 125 USD
201211526 ч
Германија, Am Espen 9, 90559 Burgthann, Germany
Контактирајте го продавачот
John Deere Timberjack 1470D - Шумски трактор: слика 1
John Deere Timberjack 1470D - Шумски трактор: слика 2
John Deere Timberjack 1470D - Шумски трактор: слика 3
John Deere Timberjack 1470D - Шумски трактор: слика 4
John Deere Timberjack 1470D - Шумски трактор: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

John Deere Timberjack 1470D

Шумски трактор
2007Корисна носивост: 20000 kg241 hp
Романија, Rumänien, Bors, Bihor
Објавено: 1мес 3ден

62 000EUR

 • ≈ 3 820 979 MKD
 • ≈ 66 484 USD
2007Корисна носивост: 20000 kg241 hp
Романија, Rumänien, Bors, Bihor
Контактирајте го продавачот
FENDT XYLON 524 - Шумски трактор: слика 1
FENDT XYLON 524 - Шумски трактор: слика 2
FENDT XYLON 524 - Шумски трактор: слика 3
FENDT XYLON 524 - Шумски трактор: слика 4
FENDT XYLON 524 - Шумски трактор: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

FENDT XYLON 524

Шумски трактор
200513500 ч
Франција, 17 RTE D ESCHAU 67400 ILLKIRCH GRAFFENSTADEN, FRANCE
Објавено: 1годБрој на оглас 220332

9 600EUR

 • ≈ 591 635 MKD
 • ≈ 10 294 USD
200513500 ч
Франција, 17 RTE D ESCHAU 67400 ILLKIRCH GRAFFENSTADEN, FRANCE
Контактирајте го продавачот
T1 new listing page - Шумски трактори
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.