Секач на стебла John Deere H 415 од Финска за продажба - ID: 8084553
Каталог
Продава
Поставете оглас

John Deere H 415

Секач на стеблаJohn Deere H 415
2017

Секач на стебла John Deere H 415

Објавено: 6мес 2ден

PDF
Секач на стебла John Deere H 415: слика 1
Секач на стебла John Deere H 415: слика 2
Секач на стебла John Deere H 415: слика 3
Секач на стебла John Deere H 415: слика 4
Секач на стебла John Deere H 415: слика 5
Секач на стебла John Deere H 415: слика 6
Секач на стебла John Deere H 415: слика 7
Секач на стебла John Deere H 415: слика 8
Секач на стебла John Deere H 415: слика 9
Ask for all available pictures

Објавено: 6мес 2ден

PDF
Бренд

Година на производство

2017
Тежина

1350 kg
Локација

Финска, Finnland, Lavia, Satakunta

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Доплнително
број на претходни сопственици

1
Повеќе информации

Farbmarkierung

Vorschubmechanismus: Gummi

5 cutting blades

Farbmarkierung

Harvester head is in good working condition, call or email for more information! Hyvässä työkunnossa oleva hakkuupää, soita tai kysy lisää sähköpostilla!

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Forestry equipment
t1 test unit - Finnblock Europa Oy Ltd