Секач на стебла AFM 50 од Финска, 19000 EUR за продажба - ID: 8084564
Каталог
Продава
Поставете оглас

19 000EUR

  • ≈ 1 170 704 MKD
  • ≈ 20 652 USD

AFM 50

Секач на стеблаAFM 50
2010

19 000EUR

Секач на стебла AFM 50

Објавено: 6мес 2ден

PDF
Секач на стебла AFM 50: слика 1
Секач на стебла AFM 50: слика 2
Секач на стебла AFM 50: слика 3
Секач на стебла AFM 50: слика 4
Секач на стебла AFM 50: слика 5
Секач на стебла AFM 50: слика 6
Секач на стебла AFM 50: слика 7
Секач на стебла AFM 50: слика 8
Секач на стебла AFM 50: слика 9
Ask for all available pictures

Објавено: 6мес 2ден

PDF

19 000EUR

  • ≈ 1 170 704 MKD
  • ≈ 20 652 USD
Година на производство

2010
Локација

Финска, Finnland, Lavia, Satakunta

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Повеќе информации

Vorschubmechanismus: Gummi

5 cutting blades

Harvester head is in good working condition, call or email for more information! Hyvässä työkunnossa oleva hakkuupää, soita tai kysy lisää sähköpostilla!

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

19 000EUR

  • ≈ 1 170 704 MKD
  • ≈ 20 652 USD

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Forestry equipment
t1 test unit - Finnblock Europa Oy Ltd