Опреми за шумарство


   Страница 1 од 27 1/27   
Сортирај според:
Резултати по страница:
John Deere 6155M - шумски трактор
 6
Прашајте за цена

Шумски трактор

2017
4 300 ч
155 hp

Онлајн: 1мес 11ден

AGRIVISION

Франција, CASTETIS

Идентификација 204238

 BODENSLÄP BST4-36 - превоз на дрва
 9
2 482 EUR

Превоз на дрва

2000
Нето тежина: 29 010 kg

Онлајн: 3час 39мин

ATS Sweden

Шведска, Norrbotten

Идентификација S1527

VOLVO FH12 540 - превоз на дрва
 20
85 290 EUR

Превоз на дрва

2011
Нето тежина: 11 345 kg
Корисна носивост: 15 655 kg

Онлајн: 3час 44мин

ATS Sweden

Шведска, Norrbotten

Идентификација S1533

VOLVO FH16 6x2, Timmerbil Timber Truck - превоз на дрва
 20
15 390 EUR

Превоз на дрва

2010

Онлајн: 3час 47мин

ATS Sweden

Шведска, Dalarna

Идентификација S1668

Kilafors SBB 4 axle Timber Trailer - превоз на дрва
 14
7 447 EUR

Превоз на дрва

2010

Онлајн: 3час 49мин

ATS Sweden

Шведска, Västernorrland

Идентификација S1852

Timberwolf TW190 TDH - кршач на дрва
 20
5 000 EUR
Нето цена
Аукција

Кршач на дрва

1 205 ч
45 hp

Онлајн: 4час 8мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Samro ST 39 WG  - превоз на дрва
 14
4 898 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, полуприколка

2006
Корисна носивост: 28 180 kg

Онлајн: 14час 42мин

Primatruck s.r.o.

9

Чешка република, Třebestovice

EDGE SC 25 H - брусилка за трупци
 6
55.06 EUR

Брусилка за трупци

1999

Онлајн: 15час 12мин

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

JOHN DEERE 1270D H758 - шумски жнеач
 8
63 770 EUR

Шумски жнеач

2004
26 635 ч

Онлајн: 15час 39мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Dzierżążno Wielkie

Westtech Woodcracker C 350 - секач на стебла
 11
Прашајте за цена

Секач на стебла

Ново
2020

Онлајн: 1ден

Monfort SA

Белгија, GESVES

Идентификација 4703

Westtech C 450 - секач на стебла
 13
Прашајте за цена

Секач на стебла

Ново
2019

Онлајн: 1ден

Monfort SA

Белгија, GESVES

Идентификација 4837

SEVE MFUL 125-S6 LC-L - опрема за шумарство
 16
Прашајте за цена

Опрема за шумарство

Ново
2020

Онлајн: 1ден

Monfort SA

Белгија, GESVES

Идентификација 5267

Westtech C350 - секач на стебла
 13
Прашајте за цена

Секач на стебла

2019
5 ч

Онлајн: 1ден

Monfort SA

Белгија, GESVES

Идентификација 4703

Westtech CL 260 - секач на стебла
 7
Прашајте за цена

Секач на стебла

Ново
2020

Онлајн: 1ден

Monfort SA

Белгија, GESVES

Westtech C250 - секач на стебла
 7
Прашајте за цена

Секач на стебла

2020
10 ч

Онлајн: 1ден

Monfort SA

Белгија, GESVES

SAT Rückezangen-Verladezangen-Holzgreifer-NEU  - опрема за шумарство
 19
650 EUR

Опрема за шумарство

Онлајн: 1ден

Sensenberger Agrar-Technik

Австрија, Eberschwang

Volvo FM440 6x4 Alucar Loglift F 105 Z  - превоз на дрва
 16
27 950 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2009
441 hp

Онлајн: 1ден

IB Trading s.r.o.

Словачка, Komárno

NICOLAS A55XL Portable Wood Wood - кршач на дрва
 9
Аукција

Кршач на дрва

2008
1 153 ч

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

 2014 Eliet MAJOR 45 - кршач на дрва
 8
Аукција

Кршач на дрва

2014

Онлајн: 1ден

Euro Auctions GmbH

Германија, 41542, Dormagen, Dormagen

Идентификација 200172962

 2013 Rabaud 700800 - опрема за шумарство
 14
Аукција

Опрема за шумарство

2013

Онлајн: 1ден

Euro Auctions GmbH

Германија, 41542, Dormagen, Dormagen

Идентификација 200172933

Svetruck TFM 12/9 - 50 - превоз на дрва
 9
Прашајте за цена

Превоз на дрва

100 ч
Нето тежина: 50 000 kg

Онлајн: 1ден

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Stampersgat The Netherlands

Идентификација 000589

1 2 3 27   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.