Опреми за шумарство SCANIA


Сортирај според:
Резултати по страница:
SCANIA G490CB6X6HHZ Komplettzug !! - превоз на дрва
 15
88 950 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2015
489 hp

Онлајн: 22ден

Scania Österreich Ges.m.b.H - Brunn am Gebirge

S

Австрија, 2345 Brunn am Gebirge

Идентификација UVW200487

Scania R480 Holztransporter Euro 5 Kesla m. Menke -Janzen Exte - превоз на дрва
 20
58 900 EUR
Нето цена

Превоз на дрва

2014
Нето тежина: 14 440 kg
Корисна носивост: 11 560 kg
480 hp

Онлајн: 26ден

Infa Nutzfahrzeuge GmbH

14

Германија, de, Dettelbach

Scania Scania R 730 - превоз на дрва
 7
68 000 EUR

Превоз на дрва, камион

2014
Нето тежина: 18 160 kg
Корисна носивост: 7 840 kg
730 hp

Онлајн: 1мес 10ден

PHILIBERT SCANIA LYON NORD

Франција, ZAC des Grands Chenevriers, 69480 AMBERIEUX D'AZERGUES, France

Идентификација 18682

Scania Scania R520 Euro 6 V8 6x4 do drewna kłody lasu Loglift Epsilon - превоз на дрва
 8
78 594.43 EUR

Превоз на дрва, камион

2015
520 hp

Онлајн: 1мес 14ден

JANUSZEK Zbigniew Pajdzik

Полска, Lubomierz

Scania R 480 CB 6x2+TOM(2007),HYDRAULIC CRANE ESSEL  - превоз на дрва
 20
38 200 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2007
480 hp

Онлајн: 1мес 19ден

TIR CENTRUM s. r. o.

9

Чешка република, Praha

Scania R580 V8 6x4 Heckkran Penz 9200 SHL - превоз на дрва
 15
28 900 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2005
Корисна носивост: 14 145 kg
578 hp

Онлајн: 6мес 10ден

MG Handel GmbH

9

Австрија, Hörsching

Идентификација 112618

SCANIA R480 - превоз на дрва
 20
16 668 EUR

Превоз на дрва, камион

2011
473 hp

Онлајн: 6мес 27ден

Mindessons AB

9

Шведска, Trelleborg

Идентификација BNY320

SCANIA R620 6x4 Full steel + Retarder - превоз на дрва
 19
14 900 EUR

Превоз на дрва, камион

2008
611 hp

Онлајн: 6мес

UAB GEDAIVA

6

Литванија, Vilnius

SCANIA R620 - превоз на дрва
 1
44 000 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2011
620 hp

Онлајн: 1год 11мес

Sabiedriba ar ierobezotu atbildibu "VK Mobil"

Латвија, Rītausmas iela 14, Rīga, LV-1058, Latvia

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.