Нов опрема за шумарство SAT - Rückezange mit Auslegearm - Neumaschine

picture_as_pdf

picture_as_pdf

2 490 EUR

Тип

Нов опрема за шумарство

Земја

Австрија

Телефон

+43 677 62......

Онлајн: 1мес 16ден
  • Карактеристики
  • Опис

Карактеристики

Главни информации
Ново
Состојбанова

Опис


  • Öffnungsweite (cm): 115
  • Rotator

Neue SAT - Rückezange mit Auslegearm

-Aufnahme je nach Wunsch (Teleskoplader, Hoflader, Dreipunkt)

-Auslegearm 100x100x6 mit einer länge von 95cm

-Nur 1 DW Steuergerät nötig (elektrisches Umschaltventil)

-Pendelgelenk

-3 Tonnen endlos Rotator

-Holzzange mit 115cm Öffnungsweite

-Rückezähne an der Unterseite des Rahmens

-Alle drehbaren Teile abschmierbar

-Holzzangen aus hochwertigem Strenx Stahl

-Optinales Zubehör:

-Holzzange mit 135cm Öffnungsweite +€240.--

-4,5 Tonnen endlos Rotator +€150.--

Побарајте подетални информации

Продавач

Sensenberger Agrar-Technik

Sensenberger Agrar-Technik

location_on

Austria, Oberbreitsach 15, A-4906 Eberschwang, Austria

phone_iphone+43 677 62...
access_time

Локално време на дилерот — 15:26


Контактирајте го продавачот


Privacy policy

t1 test unit

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.