Хм, се чини ставка продадена

Опрема за шумарство SAT Rückezange mit Auslegearm für Hoflader-N

опрема за шумарство SAT Rückezange mit Auslegearm für Hoflader-N

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": опрема за шумарство SAT Rückezange mit Auslegearm für Hoflader-N

  • Карактеристики
  • Опис

Карактеристики

Главни информации
Година на производство2019

Опис

  • Öffnungsweite (cm): 108
  • Rotator

Neue Rückezange mit Auslegearm für Hoflader-Frontlader-Teleskoplader-Radlader

-Öffnungsweiten-1100mm, 1300 mm,1700mm

-Zylinderschließkraft von 105 kN-155kN

-Greifer aus Hardox

-Sperrblock

Holzzangen sind alle mit den unterschiedlichsten Rotatoren lieferbar. Preisbeispiel Greifzange RV 1100 mit 3to. Endlosrotator-Sperrblock-Hydraulikschläuche-Flanschplatte-Pendelgelenk -Auslegearm für Hoflader oder Frontlader- € 1990.- netto

Optional mit Teleskopladeraufnahme + € 100.- netto

6/2 Wegeventil- Umschaltventil elektrisch für nur 1 Steuerkreis € 150.- netto

Zustellung € 75.-

t1 test archive

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.