Хм, се чини ставка продадена

Опрема за шумарство SAT Poltergabel-Stammgreifer-Frontlader-NEU

опрема за шумарство SAT Poltergabel-Stammgreifer-Frontlader-NEU

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": опрема за шумарство SAT Poltergabel-Stammgreifer-Frontlader-NEU

  • Карактеристики
  • Опис

Карактеристики

Опис

  • Öffnungsweite (cm): 90

Stammgreifer mit Euroaufnahme

- Öffnungsweite 90 cm

- sehr massiv

- zwei unabhängige Niederhalter

- Gewicht ca. 350 kg

- 2 Zylinder

- Zustellung innerhalb Österreich und Deutschland möglich

t1 test archive

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.