Слични понуди

Превоз на дрва Scania Scania R 730
Scania Scania R 730
2014, 525 000 km, 6x4
Франција, ZAC des Grands Chenevriers, 69480 AMBERIEUX D'AZERGUES, France
68 000 EUR
Превоз на дрва Scania Scania R 730, 2014
Превоз на дрва SCANIA R480
SCANIA R480
2011, 1 182 364 km, 6x4, 3-оски
Шведска, Trelleborg
16 668 EUR
Превоз на дрва SCANIA R480, 2011
Превоз на дрва SCANIA R620
SCANIA R620
2011, 590 000 km, 6x4, Дизел
Латвија, Rīga
44 000 EUR
Превоз на дрва SCANIA R620, 2011
Превоз на дрва SCANIA R620 6x4 Full steel + Retarder
SCANIA R620 6x4 Full steel + Retarder
2008, 900 000 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Литванија, Vilnius
14 900 EUR
Превоз на дрва SCANIA R620 6x4 Full steel + Retarder, 2008
Превоз на дрва Mercedes-Benz Arocs
Mercedes-Benz Arocs
2016, 152 000 km, 6x6, Дизел, 3-оски
Полска
136 900 EUR
Превоз на дрва Mercedes-Benz Arocs, 2016
Превоз на дрва Scania R480 Holztransporter Euro 5 Kesla m. Menke -Janzen Exte
Scania R480 Holztransporter Euro 5 Kesla m. Menke -Janzen Exte
2014, 548 203 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Германија, Dettelbach
58 900 EUR
Превоз на дрва Scania R480 Holztransporter Euro 5 Kesla m. Menke -Janzen Exte, 2014
Превоз на дрва Scania Scania R520 Euro 6 V8 6x4 do drewna kłody lasu Loglift Epsilon
Scania Scania R520 Euro 6 V8 6x4 do drewna kłody lasu Loglift Epsilon
2015, 398 500 km, Дизел
Полска, Lubomierz
78 594 EUR
Превоз на дрва Scania Scania R520 Euro 6 V8 6x4 do drewna kłody lasu Loglift Epsilon, 2015
Превоз на дрва Scania R 480 CB 6x2+TOM(2007),HYDRAULIC CRANE ESSEL
Scania R 480 CB 6x2+TOM(2007),HYDRAULIC CRANE ESSEL
2007, 1 046 100 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Чешка република, Praha
38 200 EUR
Превоз на дрва Scania R 480 CB 6x2+TOM(2007),HYDRAULIC CRANE ESSEL, 2007
Превоз на дрва Scania R580 V8 6x4 Heckkran Penz 9200 SHL
Scania R580 V8 6x4 Heckkran Penz 9200 SHL
2005, 758 000 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Австрија, Hörsching
28 900 EUR
Превоз на дрва Scania R580 V8 6x4 Heckkran Penz 9200 SHL, 2005
Превоз на дрва MHS PO20 Holztransporter 2 axles
MHS PO20 Holztransporter 2 axles
2016, 2-оски
Холандија, Veghel
12 400 EUR
Превоз на дрва MHS PO20 Holztransporter 2 axles, 2016
Превоз на дрва Volvo FH 540 --- 10 X 4 --- 5 AXLES
Volvo FH 540 --- 10 X 4 --- 5 AXLES
2016, 247 000 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Франција, DIJON
125 900 EUR
Превоз на дрва Volvo FH 540 --- 10 X 4 --- 5 AXLES, 2016
Превоз на дрва Iveco Trakker 450 6x6 Penz-Kran
Iveco Trakker 450 6x6 Penz-Kran
2016, 150 000 km, 6x6, Дизел, 3-оски
Австрија, Söding
79 900 EUR
Превоз на дрва Iveco Trakker 450 6x6 Penz-Kran, 2016

Превоз на дрва, камион SCANIA R730

Бренд SCANIA
Идентификација 2127827
Година на производство 2016
Километража 633 000 km
Дата на прва регистрација 01.08.2016
Локација Финска, Helsinki
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 729 hp (543 KW)
 • менувач: автоматски
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 6x4
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • паркинг грејач
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": превоз на дрва SCANIA R730

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": превоз на дрва SCANIA R730

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.