Превоз на дрва Kelberg 4 AXLE TIMBER TRANSPORT

Онлајн: 29ден

Идентификација 19271
Година на производство 2013
Дата на прва регистрација 12.02.2013
Нето тежина 7 880 kg
Бруто тежина 30 000 kg
Корисна носивост 22 120 kg
Локација Холандија, Schiedam
Телефон +31 6539...
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • суспензија на предната оска
 • број на оски: 4-оски
 • оските прават: BPW: 1,3,4
 • управувачки оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • предни гуми: Achse 1: 275/70R22,5, 40% / Achse 2: 275/70R22,5, 40%
 • задни гуми: Achse 1: 275/70R22,5, 40% / Achse 2: 275/70R22,5, 40%
 • двојни тркала
12900 EUR
12 900
EUR
 • 793 246 MKD
 • 14 361 USD

Нето цена

Лизинг

Van Schaften Trucks Import Export
Продавач
Van Schaften Trucks Import Export
Холандија
Доверлив
14 Повеќе од 14 години со Truck1
Локално време на дилерот
05:11
12 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Превоз на дрва Kelberg 3AXLE TIMBER TRANSPORT TRAILER
Kelberg 3AXLE TIMBER TRANSPORT TRAILER
2012, 3-оски
Холандија, Schiedam
12 900 EUR
Превоз на дрва Kelberg 3AXLE TIMBER TRANSPORT TRAILER, 2012
Превоз на дрва Volvo FH500 GLOBETROTTER 8X4 TIMBER TRANSPORT COMBI WITH 4 AXLE KELBERG TRAILER
Volvo FH500 GLOBETROTTER 8X4 TIMBER TRANSPORT COMBI WITH 4 AXLE KELBERG TRAILER
2011, 652 633 km, 8x4, Дизел
Холандија, Schiedam
48 800 EUR
Превоз на дрва Volvo FH500 GLOBETROTTER 8X4 TIMBER TRANSPORT COMBI WITH 4 AXLE KELBERG TRAILER, 2011
Превоз на дрва Volvo FH500 8X4/4 TIMBER TRANSPORT WITH JONSERED 1080 79R CRANE COMBI WITH TIMBER TRANSPORT TRAILER
Volvo FH500 8X4/4 TIMBER TRANSPORT WITH JONSERED 1080 79R CRANE COMBI WITH TIMBER TRANSPORT TRAILER
2011, 950 044 km, 8x4, Дизел
Холандија, Schiedam
49 800 EUR
Превоз на дрва Volvo FH500 8X4/4 TIMBER TRANSPORT WITH JONSERED 1080 79R CRANE COMBI WITH TIMBER TRANSPORT TRAILER, 2011
Превоз на дрва MAN TGX35.540 8x4-4 BL TIMBER TRANSPORT IN COMBI WITH NOPA 4AXLE TRAILER
MAN TGX35.540 8x4-4 BL TIMBER TRANSPORT IN COMBI WITH NOPA 4AXLE TRAILER
2012, 698 325 km, 8x4, Дизел
Холандија, Schiedam
44 900 EUR
Превоз на дрва MAN TGX35.540 8x4-4 BL TIMBER TRANSPORT IN COMBI WITH NOPA 4AXLE TRAILER, 2012
Превоз на дрва Volvo FH500 8X4/4 TIMBER TRANSPORT WITH JONSERED 1080 79R CRANE
Volvo FH500 8X4/4 TIMBER TRANSPORT WITH JONSERED 1080 79R CRANE
2011, 950 044 km, 8x4, Дизел
Холандија, Schiedam
36 900 EUR
Превоз на дрва Volvo FH500 8X4/4 TIMBER TRANSPORT WITH JONSERED 1080 79R CRANE, 2011
Превоз на дрва Volvo FH16.750 6X4 TIMBER TRUCK FULL STEEL
Volvo FH16.750 6X4 TIMBER TRUCK FULL STEEL
2012, 861 480 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Холандија, Marknesse
26 750 EUR
Превоз на дрва Volvo FH16.750 6X4 TIMBER TRUCK FULL STEEL, 2012
Превоз на дрва Volvo FH16.750 6X4 TIMBER TRUCK FULL STEEL
Volvo FH16.750 6X4 TIMBER TRUCK FULL STEEL
2012, 861 480 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Холандија, Marknesse
26 750 EUR
Превоз на дрва Volvo FH16.750 6X4 TIMBER TRUCK FULL STEEL, 2012
Превоз на дрва Volvo FH540 6x4 & trailer w / timber superstructure & Jo
Volvo FH540 6x4 & trailer w / timber superstructure & Jo
2010
Норвешка, Trondheim
46 110 EUR
Превоз на дрва Volvo FH540 6x4 & trailer w / timber superstructure & Jo, 2010
Превоз на дрва Volvo FH650 8X4 TIMBER TRUCK HUB REDUCTION EURO 6
Volvo FH650 8X4 TIMBER TRUCK HUB REDUCTION EURO 6
2014, 770 086 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Холандија, Marknesse
39 900 EUR
Превоз на дрва Volvo FH650 8X4 TIMBER TRUCK HUB REDUCTION EURO 6, 2014
Превоз на дрва AUTOSAN D50 - trailer for wood transport
AUTOSAN D50 - trailer for wood transport
1976
Полска, Wałcz
800 EUR
Превоз на дрва AUTOSAN D50 - trailer for wood transport, 1976
Превоз на дрва MAN TGS 6X6 EURO 5 + CRANE AND 4 AXLE TRAILER
MAN TGS 6X6 EURO 5 + CRANE AND 4 AXLE TRAILER
2012, 501 913 km, 6x6, Дизел, 3-оски
Холандија, Nijmegen
57 500 EUR
Превоз на дрва MAN TGS 6X6 EURO 5 + CRANE AND 4 AXLE TRAILER, 2012
Превоз на дрва MAN TGX 33.540 Holztransporter + Kran Topzustand 6x4
MAN TGX 33.540 Holztransporter + Kran Topzustand 6x4
2013, 346 000 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Полска, Męcina
57 900 EUR
Превоз на дрва MAN TGX 33.540 Holztransporter + Kran Topzustand 6x4, 2013

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.