Превози на дрва


   Страница 1 од 7 1/7   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Volvo FM440 6x4 Alucar Loglift F 105 Z  - превоз на дрва
 16
27 950 EUR
Нето цена
2009
441 hp

Онлајн: 21час 16мин

IB Trading s.r.o.

Словачка, Komárno

Svetruck TFM 12/9 - 50 - превоз на дрва
 9
Прашајте за цена
100 ч
Нето тежина: 50 000 kg

Онлајн: 1ден

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Stampersgat The Netherlands

Идентификација 000589

Castera Bomentrailer - Drum - Steelspring - превоз на дрва
 14
3 500 EUR
Нето цена
1990
Нето тежина: 9 500 kg
Корисна носивост: 33 000 kg

Онлајн: 1ден

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Stampersgat - The Netherlands

Идентификација 000681

Renault Lander 410 6x2 Hiab Loglift 145Z Rungen klappbar  - превоз на дрва
 14
26 500 EUR
Нето цена
2007
411 hp

Онлајн: 4ден

Cris Devi Trucks GmbH & Co. KG

Германија, Flieden

Sturzenegger STU SA 1 Achs BPW  - превоз на дрва
 16
3 500 EUR
Нето цена
2000
Корисна носивост: 8 020 kg

Онлајн: 4ден

Cris Devi Trucks GmbH & Co. KG

Германија, Flieden

DENNISON TRIDEM , 3 axles , auto wheels pumping , 8 stachions - превоз на дрва
 6
7 500 EUR
2011

Онлајн: 4ден

CIEZAROWKI.PL.

6

Полска, Kraków

RENAULT KERAX 450DXI 6x4 - превоз на дрва
 20
Аукција
2007

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

OKT TRAILER Quad/A Drawbar Wood - превоз на дрва
 17
Аукција
Ново
2020

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

DAF DAF XF 105.510 6x4 + Loglift F281S83 crane / timber truck + dolly - превоз на дрва
 20
49 000 EUR
2012
Нето тежина: 15 175 kg

Онлајн: 7ден

Dingemanse B.V.

13

Холандија, Hoogerheide

Идентификација D922742

FARMA T12 G2 + HDS C 7.0 G2 - превоз на дрва
 5
2 272.19 EUR
2017

Онлајн: 8ден

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

MAN 26.540 6x4 Euro 5 Holztransporter Kran bis 9,6 m  - превоз на дрва
 15
49 900 EUR
Нето цена
2012
540 hp

Онлајн: 11ден

Golec Nutzfahrzeuge

Германија, Kaufungen

Идентификација G170002

Iveco Trakker 450 6x6 Penz-Kran  - превоз на дрва
 12
79 900 EUR
2016
450 hp

Онлајн: 12ден

Cartrade Gebrauchtwagen GmbH

Австрија, Söding

 Narko timber trailer - превоз на дрва
 20
5 346 EUR
2007
Нето тежина: 6 370 kg
Корисна носивост: 29 630 kg

Онлајн: 13ден

ATS Norway AS

Норвешка, Hedmark, 2266

Идентификација 9281

Weimer Forstanhänger WE-10D/6700-NEU  - превоз на дрва
 19
Прашајте за цена
Ново

Онлајн: 14ден

Sensenberger Agrar-Technik

Австрија, Eberschwang

Volvo Fh 540 euro 6 6x6 6x4 do drewna dłużycy lasu doll huttner epsilon loglift - камион влекач
 9
68 466.44 EUR
2013
550 000 km

Онлајн: 15ден

JANUSZEK Zbigniew Pajdzik

Полска, Lubomierz

Diebolt  - превоз на дрва
 2
5 000 EUR
1977

Онлајн: 18ден

ABLIS POIDS LOURDS

Франција, ABLIS

Идентификација 19-0043

VOLVO FH16 - превоз на дрва
 8
34 150 EUR
2013

Онлајн: 18ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Gogolin

MAN TGS 26.480 6X4 Manual Pri-Tarder Hydrodrive Palfinger M120Z82 - превоз на дрва
 20
77 800 EUR
Нето цена
2017
Нето тежина: 14 100 kg
Корисна носивост: 11 900 kg
480 hp

Онлајн: 20ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70138795

MHS PO20 Holztransporter 2 axles - превоз на дрва
 10
12 400 EUR
Нето цена
2016
Нето тежина: 3 700 kg
Корисна носивост: 14 300 kg

Онлајн: 20ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70138438

MAN TGS 26.480 6X4 German Truck Pri-Tarder Hydrodrive Palfinger M120Z82 - превоз на дрва
 20
65 400 EUR
Нето цена
2017
Нето тежина: 14 100 kg
Корисна носивост: 11 900 kg
480 hp

Онлајн: 20ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70138435

1 2 3 7   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.