Превози на дрва


   Страница 1 од 8 1/8   
Сортирај според:
Резултати по страница:
BENALU T34C Tri/A - превоз на дрва
 20
Аукција
1992

Онлајн: 16час 32мин

Ritchie Bros. Auctioneers France

8

Франција, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

Scania Volvo Faymonville do drewna dłużycy lasu epsilon loglift doll huttner przyczepa - превоз на дрва
 4
13 488.72 EUR
2009

Онлајн: 1ден

JANUSZEK Zbigniew Pajdzik

Полска, Lubomierz

VOLVO FH16 - превоз на дрва
 15
37 100 EUR
2010
Нето тежина: 15 755 kg
612 hp

Онлајн: 3ден

BRC Autocenter

7

Литванија, Vilnius

Идентификација 822286

Svetruck TFM 12/9 - 50 - превоз на дрва
 9
Прашајте за цена
100 ч
Нето тежина: 50 000 kg

Онлајн: 4ден

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Stampersgat The Netherlands

Идентификација 000589

Bardet + 38T Crane - превоз на дрва
 20
5 500 EUR
Нето цена
Нето тежина: 11 300 kg
Корисна носивост: 20 700 kg

Онлајн: 4ден

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Stampersgat - The Netherlands

Идентификација 000679

Castera Bomentrailer - Drum - Steelspring - превоз на дрва
 14
3 500 EUR
Нето цена
1990
Нето тежина: 9 500 kg
Корисна носивост: 33 000 kg

Онлајн: 4ден

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Stampersgat - The Netherlands

Идентификација 000681

Volvo FH16.700 Globetrotter, Euro 5 - превоз на дрва
 12
22 300 EUR
Нето цена
2012
Нето тежина: 11 800 kg
Корисна носивост: 17 200 kg
700 hp

Онлајн: 5ден

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2156

Volvo FH16.700 Globetrotter, Euro 5 - превоз на дрва
 12
35 300 EUR
Нето цена
2014
Нето тежина: 13 680 kg
Корисна носивост: 28 320 kg
700 hp

Онлајн: 5ден

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2223

Volvo FH16 600 Globetrotter, Euro 5, MANUAL GEARBOX - превоз на дрва
 12
25 300 EUR
Нето цена
2011
Нето тежина: 16 390 kg
Корисна носивост: 18 610 kg
600 hp

Онлајн: 5ден

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2460

Doll A 131 Steelsuspension - превоз на дрва
 12
9 200 EUR
Нето цена
2010
Нето тежина: 4 100 kg
Корисна носивост: 15 900 kg

Онлајн: 5ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70109642

Samro ST39  - превоз на дрва
 15
3 700 EUR
Нето цена
2006
Корисна носивост: 28 180 kg

Онлајн: 5ден

LOSL s.r.o.

13

Чешка република

Идентификација 50-20

VOLVO FH16 580 6x4 FULL SPRING EURO5 - превоз на дрва
 9
15 900 EUR
2008
580 hp

Онлајн: 5ден

UAB GEDAIVA

Литванија, Vilnius

Diebolt  - превоз на дрва
 2
5 000 EUR
1977

Онлајн: 5ден

ABLIS POIDS LOURDS

Франција, ABLIS

Идентификација 19-0043

Volvo FH16 750 8X4 VEB+ Dynamic Steering Euro 6 Tree Transport - превоз на дрва
 19
34 800 EUR
Нето цена
2014
Нето тежина: 13 140 kg
Корисна носивост: 27 860 kg
750 hp

Онлајн: 6ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70122808

Menke-Janzen Holzauflieger mit krahn, lenkachse liftachse - превоз на дрва
 20
13 500 EUR
Нето цена
2007
Нето тежина: 9 590 kg
Корисна носивост: 32 410 kg

Онлајн: 8ден

Leon de Wit Trading and Repair

Холандија, Kolhorn

Идентификација OJ56ZG

Scania  R 560 Holztransporter+Kran*Topzustand 6x4  - превоз на дрва
 13
34 700 EUR
Нето цена
2009
560 hp

Онлајн: 11ден

LSI TRUCK SEBASTIAN LUPA

Полска, Męcina

Volvo FH  460  -   6 x 2  mit Hänger  - превоз на дрва
 15
18 700 EUR
Нето цена
2003
460 hp

Онлајн: 13ден

Öhlmann Reiner Fahrzeughandel

Германија

Diversen TISVOL SVAC/2E - превоз на дрва
 6
3 000 EUR
Нето цена
1994
Нето тежина: 4 250 kg
Корисна носивост: 28 750 kg

Онлајн: 14ден

OPTIMA TRUCKS bvba

Белгија, GENK

Идентификација 989213

Volvo FH16.750 6X4 CHASSIS FULL STEEL EURO 5  - превоз на дрва
 16
19 900 EUR
Нето цена
2012
751 hp

Онлајн: 15ден

HULLEMAN TRUCKS B.V.

11

Холандија, Marknesse

Идентификација 108628.2

Volvo FH16 - превоз на дрва
 20
28 100 EUR
2009
Нето тежина: 11 870 kg
Корисна носивост: 17 055 kg
612 hp

Онлајн: 15ден

ATS Norway AS

Норвешка, Aust-Agder, 4865

Идентификација 7779

1 2 3 8   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.