Пренесувач на стебла Timberjack 1110 for spare parts од Литванија за продажба - ID: 8544484
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": Timberjack 1110 for spare parts

Поставете оглас "Потребна е техника"
Отвори директориум
Слични понуди:
Timberjack 1110 , SCANDINAVIAN - Пренесувач на стебла: слика 1
Timberjack 1110 , SCANDINAVIAN - Пренесувач на стебла: слика 2
Timberjack 1110 , SCANDINAVIAN - Пренесувач на стебла: слика 3
Timberjack 1110 , SCANDINAVIAN - Пренесувач на стебла: слика 4
Timberjack 1110 , SCANDINAVIAN - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (24)

Timberjack 1110 , SCANDINAVIAN

Пренесувач на стебла
1997152 hp
Литванија, Litauen
Објавено: 4мес 24ден

29 500EUR

 • ≈ 1 818 046 MKD
 • ≈ 31 633 USD
1997152 hp
Литванија, Litauen
Контактирајте го продавачот
Timberjack 1110 C - Пренесувач на стебла: слика 1
Timberjack 1110 C - Пренесувач на стебла: слика 2
Timberjack 1110 C - Пренесувач на стебла: слика 3
Timberjack 1110 C - Пренесувач на стебла: слика 4
Timberjack 1110 C - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (24)

Timberjack 1110 C

Пренесувач на стебла
200214774 ч154 hp
Литванија, Litauen
Објавено: 7ден

29 500EUR

 • ≈ 1 818 046 MKD
 • ≈ 31 633 USD
200214774 ч154 hp
Литванија, Litauen
Контактирајте го продавачот
Timberjack 1710 - Пренесувач на стебла: слика 1
Timberjack 1710 - Пренесувач на стебла: слика 2
Timberjack 1710 - Пренесувач на стебла: слика 3
Timberjack 1710 - Пренесувач на стебла: слика 4
Timberjack 1710 - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (50)

Timberjack 1710

Пренесувач на стебла
Шведска, Honnörsgatan 12, 352 36, Växjö, Sweden
Објавено: 1ден

21 102EUR

Аукција
 • ≈ 1 300 488 MKD
 • ≈ 22 628 USD
Шведска, Honnörsgatan 12, 352 36, Växjö, Sweden
Контактирајте го продавачот
Timberjack 1010 - Пренесувач на стебла: слика 1
Timberjack 1010 - Пренесувач на стебла: слика 2
Timberjack 1010 - Пренесувач на стебла: слика 3
Timberjack 1010 - Пренесувач на стебла: слика 4
Timberjack 1010 - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (24)

Timberjack 1010

Пренесувач на стебла
1998109 hp
Литванија, Litauen
Објавено: 21ден

15 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 955 244 MKD
 • ≈ 16 621 USD
1998109 hp
Литванија, Litauen
Контактирајте го продавачот

Пренесувач на стебла Timberjack 1110 for spare parts

Објавено: 1мес 5ден

Хм, се чини ставка продадена
Пренесувач на стебла Timberjack 1110 for spare parts: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Пренесувач на стебла Timberjack 1110 for spare parts: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 1мес 5ден

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": Timberjack 1110 for spare parts

Поставете оглас "Потребна е техника"
Бренд

Година на производство

2003
Локација

Доплнително
број на претходни сопственици

1
Повеќе информации

Braking for parts. Ardomas dalimis Pазборка Padangos, vikšrai, grandinės. Tires, tracks, chains. Шины, Гусеницы, Цепи.

Timberjack 1110 for spare parts. Company "Fomisas", based in Kazlu Ruda, Lithuania, for more than ten years are selling new and used forestry equipment, its parts and accessories. Company disassembles forwarders and harvesters into parts, transports new and used forestry equipment by various brands based on orders. There are large selection of tandems, driving pumps, motors, all types of bearings, gearboxes, all electronics, modules, cabs, used and new tires, tracks, chains, wheels, harvester heads, grabs, cranes, columns, gears, differentials and etc. Efficient delivery all over Europe and beyond.

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": Timberjack 1110 for spare parts

Поставете оглас "Потребна е техника"
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Forestry equipment
t1 test archive - Fomisas, UAB