Пренесувач на стебла Ponsse Visent breaking for parts од Литванија за продажба - ID: 8544485
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": Ponsse Visent breaking for parts

Поставете оглас "Потребна е техника"
Отвори директориум
Слични понуди:
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Ponsse Buffalo

Пренесувач на стебла
201316750 ч
Полска, Polen
Објавено: 4мес 22ден
Прашајте за цена
201316750 ч
Полска, Polen
Контактирајте го продавачот
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (22)

Ponsse Elk

Пренесувач на стебла
201517984 ч204 hp
Финска, Finnland, Lavia, Satakunta
Објавено: 1мес 10ден
Прашајте за цена
201517984 ч204 hp
Финска, Finnland, Lavia, Satakunta
Контактирајте го продавачот
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Ponsse Wisent

Пренесувач на стебла
2004
Латвија, Rīga
Објавено: 1мес 27ден

48 000EUR

 • ≈ 2 958 177 MKD
 • ≈ 51 471 USD
2004
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

Ponsse Buffalo

Пренесувач на стебла
201812439 ч286 hp
Латвија, Lettland, Rīga, Rīga
Објавено: 13ден
Прашајте за цена
201812439 ч286 hp
Латвија, Lettland, Rīga, Rīga
Контактирајте го продавачот
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Ponsse Wisent

Пренесувач на стебла
201619083 чКорисна носивост: 12000 kg175 hp
Латвија, Lettland, Rīga, Rīga
Објавено: 24ден
Прашајте за цена
201619083 чКорисна носивост: 12000 kg175 hp
Латвија, Lettland, Rīga, Rīga
Контактирајте го продавачот

Пренесувач на стебла Ponsse Visent breaking for parts

Објавено: 1мес 5ден

Хм, се чини ставка продадена
Пренесувач на стебла Ponsse Visent breaking for parts: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Пренесувач на стебла Ponsse Visent breaking for parts: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 1мес 5ден

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": Ponsse Visent breaking for parts

Поставете оглас "Потребна е техника"
Бренд

Година на производство

2005
За делови

Локација

Повеќе информации

Ponsse Visent breaking for parts. "Fomisas", based in Kaunas, Lithuania, for more than ten years sells new and used forestry equipment, its parts and accessories. Company disassembles forwarders and harvesters into part, transports new and used forestry equipment by various brands based on orders. There is a large selection of tandems, driving pumps, motors, all types of bearing, gearboxes, all electronics, modules, cab, used and new tires, tracks, chains, wheels, Harvesters head, grabs, cranes, columns, gear, reducers and etc. Efficient delivery all over Europe and beyond. CONTACTS Our web site:

http://www.forestry-spares.com/ E-mail:

uabfomisas@gmail.com Lietuviškai: +370 676 36523 German:

+49 - (0)15207174863 English: +370 674 23355 (Viber) Russian:

+79116486840

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": Ponsse Visent breaking for parts

Поставете оглас "Потребна е техника"
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Forestry equipment
t1 test archive - Fomisas, UAB