Пренесувач на стебла Ponsse ELK Buffalo Wisent Breaking / Demonteras од Литванија за продажба - ID: 8544469
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": Ponsse ELK Buffalo Wisent Breaking / Demonteras

Поставете оглас "Потребна е техника"
Отвори директориум
Слични понуди:
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (22)

Ponsse Elk

Пренесувач на стебла
201517984 ч204 hp
Финска, Finnland, Lavia, Satakunta
Објавено: 1мес 10ден
Прашајте за цена
201517984 ч204 hp
Финска, Finnland, Lavia, Satakunta
Контактирајте го продавачот
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Ponsse Elk

Пренесувач на стебла
20222000 ч
Полска, Polen
Објавено: 3мес 10ден
Прашајте за цена
20222000 ч
Полска, Polen
Контактирајте го продавачот
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Ponsse Wisent

Пренесувач на стебла
2004
Латвија, Rīga
Објавено: 1мес 27ден

48 000EUR

 • ≈ 2 958 177 MKD
 • ≈ 51 471 USD
2004
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (17)

Ponsse Elk

Пренесувач на стебла
202013324 чКорисна носивост: 13000 kg204 hp
Латвија, Lettland, Jelgava, Jelgava
Објавено: 7ден
Прашајте за цена
202013324 чКорисна носивост: 13000 kg204 hp
Латвија, Lettland, Jelgava, Jelgava
Контактирајте го продавачот
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Ponsse Wisent

Пренесувач на стебла
201619083 чКорисна носивост: 12000 kg175 hp
Латвија, Lettland, Rīga, Rīga
Објавено: 24ден
Прашајте за цена
201619083 чКорисна носивост: 12000 kg175 hp
Латвија, Lettland, Rīga, Rīga
Контактирајте го продавачот
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Ponsse Buffalo

Пренесувач на стебла
201316750 ч
Полска, Polen
Објавено: 4мес 22ден
Прашајте за цена
201316750 ч
Полска, Polen
Контактирајте го продавачот

Пренесувач на стебла Ponsse ELK Buffalo Wisent Breaking / Demonteras

Објавено: 1мес 5ден

Хм, се чини ставка продадена
Пренесувач на стебла Ponsse ELK Buffalo Wisent Breaking / Demonteras: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Пренесувач на стебла Ponsse ELK Buffalo Wisent Breaking / Demonteras: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 1мес 5ден

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": Ponsse ELK Buffalo Wisent Breaking / Demonteras

Поставете оглас "Потребна е техника"
Бренд

Година на производство

2008
За делови

Локација

Повеќе информации

"Fomisas", based in Kaunas, Lithuania, for more than 15 years sells new and used forestry equipment, its parts and accessories. Company disassembles forwarders and harvesters into parts, transports new and used forestry equipment by various brands based on orders. There is a large selection of bogie and single axles, driving pumps, motors, all types of bearings, gearboxes, all electronics, modules, cab, TMC used and new tires, tracks, chains, wheels, Harvesters heads, grabs, cranes, columns, gears, reducers and etc. Efficient delivery all over Europe and beyond. Facebook: Fomisas - forestry spares Lietuviškai: +370 676 36523 German:

+49 - (0)15207174863 English: +370 674 23355 Russian:

+79116486840

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": Ponsse ELK Buffalo Wisent Breaking / Demonteras

Поставете оглас "Потребна е техника"
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Forestry equipment
t1 test archive - Fomisas, UAB