Пренесувач на стебла Ponsse Elk од Латвија за продажба - ID: 8653616
Каталог
Продава
Поставете оглас
ПРОДАДЕНО
Отвори директориум
Слични понуди:
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Ponsse Elk

Пренесувач на стебла
202013324 чКорисна носивост: 13000 kg204 hp
Латвија, Lettland, Rīga, Rīga
Објавено: 7ден
Прашајте за цена
202013324 чКорисна носивост: 13000 kg204 hp
Латвија, Lettland, Rīga, Rīga
Контактирајте го продавачот
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Ponsse Wisent

Пренесувач на стебла
2004
Латвија, Rīga
Објавено: 2мес 21ден

48 000EUR

 • ≈ 2 957 568 MKD
 • ≈ 52 175 USD
2004
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Ponsse Elk

Пренесувач на стебла
20222000 ч
Полска, Polen
Објавено: 4мес 4ден
Прашајте за цена
20222000 ч
Полска, Polen
Контактирајте го продавачот
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Ponsse Buffalo

Пренесувач на стебла
201316750 ч
Полска, Polen
Објавено: 5мес 16ден
Прашајте за цена
201316750 ч
Полска, Polen
Контактирајте го продавачот
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Ponsse Wisent

Пренесувач на стебла
200435000 чКорисна носивост: 12000 kg175 hp
Латвија, Lettland, Lielvārde, Lielvārdes novads
Објавено: 19денБрој на оглас F535
Прашајте за цена
200435000 чКорисна носивост: 12000 kg175 hp
Латвија, Lettland, Lielvārde, Lielvārdes novads
Контактирајте го продавачот
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (22)

Ponsse Elk

Пренесувач на стебла
201517984 ч204 hp
Финска, Finnland, Lavia, Satakunta
Објавено: 2мес 4ден
Прашајте за цена
201517984 ч204 hp
Финска, Finnland, Lavia, Satakunta
Контактирајте го продавачот

Пренесувач на стебла Ponsse Elk

Објавено: 1мес 1ден

Хм, се чини ставка продадена
Пренесувач на стебла Ponsse Elk: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Пренесувач на стебла Ponsse Elk: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 1мес 1ден

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Бренд

Година на производство

2020
Технички преглед

Last: 2024-06-03
Машински часови

13324 ч
Корисна носивост

13000 kg
Локација

Латвија, Lettland, Jelgava, Jelgava
Мотор/погонска група
излезна моќност

204 hp
Шасија/суспензија
предни гуми

710/45X26,5
задни гуми

710/45x26,5
резервоар за гориво

AdBlue
Тело/надградба
волумен на утовар

4.62 m³
Кабина/внатрешност
штитник за сонце

паркинг грејач

радио

систем на навигација

Доплнително
сервисна книга

Повеќе информации

Kühlerschutz

Datenübertragungssystem

Ketten

Vakuumpumpe

LED Beleuchtung

Hydrauliköl Nachfüllpumpe

Seitliche Scheibenwischer

Kraftstoffpumpe

Greifer: Vahva 30

Kran: K90M+

Messeinrichtung: Opti 7

Hydrauliköl Nachfüllpumpe

Datenübertragungssystem

Kühlerschutz

Vakuumpumpe

Sitzneigeplatte

seitliche Scheibenwischer

LED Beleuchtung

Ketten

Kraftstoffpumpe

Sonnenblende

GPS

Klimaanlage

AdBlue

Motorheizung

Radio

Automatisches Schmiersystem -> Auto-Schmiersystem

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Forestry equipment
t1 test archive - SIA Baltic Agro Machinery