Пренесувач на стебла Ponsse Buffalo од Латвија за продажба - ID: 8628158
Каталог
Продава
Поставете оглас
ПРОДАДЕНО
Отвори директориум
Слични понуди:
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

Ponsse Buffalo

Пренесувач на стебла
201832285 чКорисна носивост: 14000 kg281 hp
Латвија, Lettland, Rīga, Rīga
Објавено: 7ден

79 500EUR

 • ≈ 4 898 472 MKD
 • ≈ 86 415 USD
201832285 чКорисна носивост: 14000 kg281 hp
Латвија, Lettland, Rīga, Rīga
Контактирајте го продавачот
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (17)

Ponsse Buffalo

Пренесувач на стебла
201830282 чКорисна носивост: 14000 kg281 hp
Латвија, Lettland, Rīga, Rīga
Објавено: 7ден
Прашајте за цена
201830282 чКорисна носивост: 14000 kg281 hp
Латвија, Lettland, Rīga, Rīga
Контактирајте го продавачот
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Ponsse Buffalo

Пренесувач на стебла
201822651 чКорисна носивост: 14000 kg286 hp
Латвија, Rīga, Rīga, Lettland
Објавено: 7ден
Прашајте за цена
201822651 чКорисна носивост: 14000 kg286 hp
Латвија, Rīga, Rīga, Lettland
Контактирајте го продавачот
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Ponsse Buffalo

Пренесувач на стебла
201316750 ч
Полска, Polen
Објавено: 5мес 16ден
Прашајте за цена
201316750 ч
Полска, Polen
Контактирајте го продавачот
Ponsse Buffalo active Frame - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Buffalo active Frame - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Buffalo active Frame - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Buffalo active Frame - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Buffalo active Frame - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Ponsse Buffalo active Frame

Пренесувач на стебла
Ново2023257 чНето тежина: 19800 kgКорисна носивост: 14000 kg281 hp
Германија, Lübeck
Објавено: 2мес 4ден
Прашајте за цена
Ново2023257 чНето тежина: 19800 kgКорисна носивост: 14000 kg281 hp
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Ponsse Elk

Пренесувач на стебла
20222000 ч
Полска, Polen
Објавено: 4мес 4ден
Прашајте за цена
20222000 ч
Полска, Polen
Контактирајте го продавачот
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Ponsse Wisent

Пренесувач на стебла
2004
Латвија, Rīga
Објавено: 2мес 21ден

48 000EUR

 • ≈ 2 957 568 MKD
 • ≈ 52 175 USD
2004
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот

Пренесувач на стебла Ponsse Buffalo

Објавено: 1мес 7ден

Хм, се чини ставка продадена
Пренесувач на стебла Ponsse Buffalo: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Пренесувач на стебла Ponsse Buffalo: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 1мес 7ден

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Бренд

Година на производство

2018
Машински часови

12439 ч
Локација

Латвија, Lettland, Rīga, Rīga
Мотор/погонска група
излезна моќност

286 hp
Шасија/суспензија
предни гуми

710/45X26,5
задни гуми

710/45X26,5
резервоар за гориво

AdBlue
Тело/надградба
волумен на утовар

6.21 m³
Кабина/внатрешност
штитник за сонце

радио

систем на навигација

Повеќе информации

Datenübertragungssystem

LED Beleuchtung

Ketten

Hydrauliköl Nachfüllpumpe

Seitliche Scheibenwischer

Kraftstoffpumpe

Greifer: HSP

8 Räder

Kran: K100

Messeinrichtung: Opti 6

Hydrauliköl Nachfüllpumpe

Datenübertragungssystem

Rahmenverlängerung

seitliche Scheibenwischer

LED Beleuchtung

Ketten

Kraftstoffpumpe

Sonnenblende

GPS

Klimaanlage

AdBlue

Radio

ПРОДАДЕНО

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Forestry equipment
t1 test archive - SIA Baltic Agro Machinery