Пренесувач на стебла Ponsse Buffalo од Латвија, 79500 EUR за продажба - ID: 8588705
Каталог
Продава
Поставете оглас
ПРОДАДЕНО
Отвори директориум
Слични понуди:
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

Ponsse Buffalo

Пренесувач на стебла
201832285 чКорисна носивост: 14000 kg281 hp
Латвија, Lettland, Rīga, Rīga
Објавено: 7ден

79 500EUR

 • ≈ 4 898 472 MKD
 • ≈ 86 415 USD
201832285 чКорисна носивост: 14000 kg281 hp
Латвија, Lettland, Rīga, Rīga
Контактирајте го продавачот
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (17)

Ponsse Buffalo

Пренесувач на стебла
201830282 чКорисна носивост: 14000 kg281 hp
Латвија, Lettland, Rīga, Rīga
Објавено: 7ден
Прашајте за цена
201830282 чКорисна носивост: 14000 kg281 hp
Латвија, Lettland, Rīga, Rīga
Контактирајте го продавачот
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Ponsse Buffalo

Пренесувач на стебла
201822651 чКорисна носивост: 14000 kg286 hp
Латвија, Rīga, Rīga, Lettland
Објавено: 7ден
Прашајте за цена
201822651 чКорисна носивост: 14000 kg286 hp
Латвија, Rīga, Rīga, Lettland
Контактирајте го продавачот
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Buffalo - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Ponsse Buffalo

Пренесувач на стебла
201316750 ч
Полска, Polen
Објавено: 5мес 16ден
Прашајте за цена
201316750 ч
Полска, Polen
Контактирајте го продавачот
Ponsse Buffalo active Frame - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Buffalo active Frame - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Buffalo active Frame - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Buffalo active Frame - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Buffalo active Frame - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Ponsse Buffalo active Frame

Пренесувач на стебла
Ново2023257 чНето тежина: 19800 kgКорисна носивост: 14000 kg281 hp
Германија, Lübeck
Објавено: 2мес 4ден
Прашајте за цена
Ново2023257 чНето тежина: 19800 kgКорисна носивост: 14000 kg281 hp
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Elk - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Ponsse Elk

Пренесувач на стебла
20222000 ч
Полска, Polen
Објавено: 4мес 4ден
Прашајте за цена
20222000 ч
Полска, Polen
Контактирајте го продавачот
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 1
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 2
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 3
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 4
Ponsse Wisent - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Ponsse Wisent

Пренесувач на стебла
2004
Латвија, Rīga
Објавено: 2мес 21ден

48 000EUR

 • ≈ 2 957 568 MKD
 • ≈ 52 175 USD
2004
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот

Пренесувач на стебла Ponsse Buffalo

Објавено: 1мес 18ден

Хм, се чини ставка продадена
Пренесувач на стебла Ponsse Buffalo: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Пренесувач на стебла Ponsse Buffalo: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 1мес 18ден

ПРОДАДЕНО

79 500EUR

 • ≈ 4 898 472 MKD
 • ≈ 86 415 USD

6 Јули 2024

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Бренд

Година на производство

2018
Машински часови

32285 ч
Локација

Латвија, Lettland, Rīga, Rīga
Мотор/погонска група
излезна моќност

286 hp
Шасија/суспензија
предни гуми

800/40-26,5
задни гуми

800/40-26,5
резервоар за гориво

AdBlue
Кабина/внатрешност
штитник за сонце

радио

систем на навигација

Повеќе информации

Datenübertragungssystem

Ketten

Vakuumpumpe

LED Beleuchtung

Hydrauliköl Nachfüllpumpe

Kraftstoffpumpe

Greifer: HSP 260

Kran: K90

Hydrauliköl Nachfüllpumpe

Datenübertragungssystem

Vakuumpumpe

LED Beleuchtung

Ketten

Seilwinde

Kraftstoffpumpe

Sonnenblende

GPS

AdBlue

Radio

ПРОДАДЕНО

79 500EUR

 • ≈ 4 898 472 MKD
 • ≈ 86 415 USD

6 Јули 2024

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Forestry equipment
t1 test archive - SIA Baltic Agro Machinery