Користени и нови Пренесувачи на стебла од Литванија за продажба - Truck1 Македонија
Каталог
Продава
Поставете оглас

Пренесувачи на стебла од Литванија

7
Погледнете Опреми за шумарство на лизинг
Сортирај според
Сортирај според
Релевантност
Датум – порво новите реклами
Датум – прво старите реклами
Цена – од ниска кон висока
Цена – од висока кон ниска
Година на производство – прво понови
Година на производство – прво постари
Бренд, модел
Литванија
Tigercat 1075 - Пренесувач на стебла: слика 1
Tigercat 1075 - Пренесувач на стебла: слика 2
Tigercat 1075 - Пренесувач на стебла: слика 3
Tigercat 1075 - Пренесувач на стебла: слика 4
Tigercat 1075 - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

Tigercat 1075

Пренесувач на стебла
200714900 чКорисна носивост: 14000 kg279 hp
Литванија, Erdvės str. 3, LT-52114 Ramučiai, Kaunas r., Lithuania
Објавено: 21ден

45 000EUR

 • ≈ 2 772 720 MKD
 • ≈ 48 914 USD
200714900 чКорисна носивост: 14000 kg279 hp
Литванија, Erdvės str. 3, LT-52114 Ramučiai, Kaunas r., Lithuania
Контактирајте го продавачот
SAMPO ROSENLEW FR48 - Пренесувач на стебла: слика 1
SAMPO ROSENLEW FR48 - Пренесувач на стебла: слика 2
SAMPO ROSENLEW FR48 - Пренесувач на стебла: слика 3
SAMPO ROSENLEW FR48 - Пренесувач на стебла: слика 4
SAMPO ROSENLEW FR48 - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

SAMPO ROSENLEW FR48

Пренесувач на стебла
Ново2023190 hp
Литванија, Erdvės str. 3, LT-52114 Ramučiai, Kaunas r., Lithuania
Објавено: 24ден
Прашајте за цена
Ново2023190 hp
Литванија, Erdvės str. 3, LT-52114 Ramučiai, Kaunas r., Lithuania
Контактирајте го продавачот
Eco Log 574F - Пренесувач на стебла: слика 1
Eco Log 574F - Пренесувач на стебла: слика 2
Eco Log 574F - Пренесувач на стебла: слика 3
Eco Log 574F - Пренесувач на стебла: слика 4
Eco Log 574F - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

Eco Log 574F

Пренесувач на стебла
Ново2024252 hp
Литванија, Erdvės str. 3, LT-52114 Ramučiai, Kaunas r., Lithuania
Објавено: 24ден
Прашајте за цена
Ново2024252 hp
Литванија, Erdvės str. 3, LT-52114 Ramučiai, Kaunas r., Lithuania
Контактирајте го продавачот
SAMPO ROSENLEW FR28 - Пренесувач на стебла: слика 1
SAMPO ROSENLEW FR28 - Пренесувач на стебла: слика 2
SAMPO ROSENLEW FR28 - Пренесувач на стебла: слика 3
SAMPO ROSENLEW FR28 - Пренесувач на стебла: слика 4
SAMPO ROSENLEW FR28 - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (17)

SAMPO ROSENLEW FR28

Пренесувач на стебла
Ново2023190 hp
Литванија, Erdvės str. 3, LT-52114 Ramučiai, Kaunas r., Lithuania
Објавено: 24ден
Прашајте за цена
Ново2023190 hp
Литванија, Erdvės str. 3, LT-52114 Ramučiai, Kaunas r., Lithuania
Контактирајте го продавачот
Timberjack 1110 C - Пренесувач на стебла: слика 1
Timberjack 1110 C - Пренесувач на стебла: слика 2
Timberjack 1110 C - Пренесувач на стебла: слика 3
Timberjack 1110 C - Пренесувач на стебла: слика 4
Timberjack 1110 C - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (24)

Timberjack 1110 C

Пренесувач на стебла
200214774 ч154 hp
Литванија, Litauen
Објавено: 1мес

29 500EUR

 • ≈ 1 817 672 MKD
 • ≈ 32 066 USD
200214774 ч154 hp
Литванија, Litauen
Контактирајте го продавачот
Timberjack 1010 - Пренесувач на стебла: слика 1
Timberjack 1010 - Пренесувач на стебла: слика 2
Timberjack 1010 - Пренесувач на стебла: слика 3
Timberjack 1010 - Пренесувач на стебла: слика 4
Timberjack 1010 - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (24)

Timberjack 1010

Пренесувач на стебла
1998109 hp
Литванија, Litauen
Објавено: 1мес 15ден

15 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 955 048 MKD
 • ≈ 16 848 USD
1998109 hp
Литванија, Litauen
Контактирајте го продавачот
Timberjack 1110 , SCANDINAVIAN - Пренесувач на стебла: слика 1
Timberjack 1110 , SCANDINAVIAN - Пренесувач на стебла: слика 2
Timberjack 1110 , SCANDINAVIAN - Пренесувач на стебла: слика 3
Timberjack 1110 , SCANDINAVIAN - Пренесувач на стебла: слика 4
Timberjack 1110 , SCANDINAVIAN - Пренесувач на стебла: слика 5
Видете ги сите фотографии (24)

Timberjack 1110 , SCANDINAVIAN

Пренесувач на стебла
1997152 hp
Литванија, Litauen
Објавено: 5мес 18ден

29 500EUR

 • ≈ 1 817 672 MKD
 • ≈ 32 066 USD
1997152 hp
Литванија, Litauen
Контактирајте го продавачот
T1 new listing page - Пренесувачи на стебла од Литванија
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.