Опреми за шумарство PONSSE


   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
PONSSE ELK 8W - пренесувач на стебла
 8
56 170 EUR

Пренесувач на стебла

2005
27 000 ч

Онлајн: 15ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Budykierz

Ponsse Ergo - шумски жнеач
 20
96 125 EUR

Шумски жнеач

2009
281 hp

Онлајн: 20ден

ATS Norway AS

Норвешка, Buskerud, 3560

Идентификација 7683

PONSSE Buffalo 8W - пренесувач на стебла
 20
Прашајте за цена

Пренесувач на стебла

2019
1 967 ч
Нето тежина: 19 800 kg
Корисна носивост: 14 000 kg
281 hp

Онлајн: 29ден

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

Ponsse Wisent Dual Demonteras/Breaking - пренесувач на стебла
 5
Прашајте за цена

Пренесувач на стебла

2007

Онлајн: 1мес 8ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen

Ponsse wisent - пренесувач на стебла
 4
Прашајте за цена

Пренесувач на стебла

2007

Онлајн: 1мес 8ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen

Ponsse Ergo 6w - HN200 - H73e - TOP ZUSTAND!!! - шумски жнеач
 20
64 800 EUR
Нето цена

Шумски жнеач

2004
16 771 ч
279 hp

Онлајн: 1мес 12ден

LYMA GmbH

Германија, Buchen

Ponsse Elephant - пренесувач на стебла
 20
55 886 EUR

Пренесувач на стебла

2008

Онлајн: 2мес 21ден

ATS Norway AS

Норвешка, 7690, Trøndelag

Идентификација 8812

PONSSE Buffalo 8W - пренесувач на стебла
 20
Прашајте за цена

Пренесувач на стебла

2019
1 317 ч
Нето тежина: 19 800 kg
Корисна носивост: 14 000 kg
281 hp

Онлајн: 3мес 16ден

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

Ponsse Scorpion C50 - шумски жнеач
 9
115 000 EUR

Шумски жнеач

2015

Онлајн: 4мес 16ден

Kaivi Trans OU

Естонија, Estland

PONSSE Buffalo 8W - пренесувач на стебла
 19
Прашајте за цена

Пренесувач на стебла

2016
5 800 ч
Нето тежина: 19 800 kg
Корисна носивост: 14 000 kg

Онлајн: 5мес 22ден

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

PONSSE Bear 8W - шумски жнеач
 20
Прашајте за цена

Шумски жнеач

2016
5 217 ч
Нето тежина: 24 500 kg

Онлајн: 6мес 8ден

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

Ponsse H5 2015 Harvesting head - секач на стебла
 12
Прашајте за цена

Секач на стебла

2015
4 200 ч

Онлајн: 8мес 13ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen

Ponsse Fox Demonteras/Breaking - шумски жнеач
 4
Прашајте за цена

Шумски жнеач

2011

Онлајн: 8мес 13ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen

Ponsse H6 head - секач на стебла
 14
Прашајте за цена

Секач на стебла

2016
4 800 ч

Онлајн: 8мес 13ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen

Ponsse Scorpion Demonteras/ For parts - шумски жнеач
 20
Прашајте за цена

Шумски жнеач

2017
4 800 ч

Онлајн: 8мес 13ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen

Ponsse Buffalo breaking for parts - пренесувач на стебла
 19
Прашајте за цена

Пренесувач на стебла

2005

Онлајн: 8мес 13ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen

Ponsse Scorpion H6 head - секач на стебла
 12
Прашајте за цена

Секач на стебла

2016
4 800 ч

Онлајн: 8мес 13ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen

Ponsse Buffalo breaking for parts - пренесувач на стебла
 12
Прашајте за цена

Пренесувач на стебла

Онлајн: 8мес 13ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen

Ponsse ELK Buffalo Wisent Breaking / Demonteras - пренесувач на стебла
 19
Прашајте за цена

Пренесувач на стебла

2008

Онлајн: 8мес 13ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen

PONSSE Bear 8W - шумски жнеач
 20
Прашајте за цена

Шумски жнеач

2016
8 327 ч
Нето тежина: 24 500 kg
348 hp

Онлајн: 1год

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.