Опреми за шумарство од Шведска


Сортирај според:
Резултати по страница:
Tigercat 1075  - пренесувач на стебла
 15
Аукција

Пренесувач на стебла

2007
13 900 ч

Онлајн: 5ден

Blinto AB

Шведска, Schweden, Skinnskatteberg

Hemek 650-SM958  - пренесувач на стебла
 20
Аукција

Пренесувач на стебла

1977
7 499 ч

Онлајн: 18ден

Blinto AB

Шведска, Schweden

Tigercat 1075  - пренесувач на стебла
 20
Аукција

Пренесувач на стебла

2007
13 900 ч

Онлајн: 21ден

Blinto AB

Шведска, Schweden

SCANIA R480 - превоз на дрва
 20
16 668 EUR

Превоз на дрва, камион

2011
473 hp

Онлајн: 6мес 26ден

Mindessons AB

9

Шведска, Trelleborg

Идентификација BNY320

 Mjölbysläpet VSP4-104-36 - превоз на дрва
 20
5 819 EUR

Превоз на дрва, приколка

2004
Корисна носивост: 31 000 kg

Онлајн: 10мес 27ден

Mindessons AB

9

Шведска, Trelleborg

Идентификација UMY352

VOLVO FH16 540 6X4 - превоз на дрва
 16
12 723 EUR

Превоз на дрва, камион

2009
540 hp

Онлајн: 1год 8мес

Mindessons AB

9

Шведска, Trelleborg

Идентификација MKR125

VOLVO FH660 - превоз на дрва
 18
16 668 EUR

Превоз на дрва, камион

2007
659 hp

Онлајн: 1год 9мес

Mindessons AB

9

Шведска, Trelleborg

Идентификација ORY369

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.