Опреми за шумарство од Романија


2
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Silvatec 878CH - кршач на дрва
 20
25 000 EUR
Аукција

Кршач на дрва

14 135 ч

Онлајн: 24ден

Troostwijk Auctions

Романија, DJ138, GPS Coordinates 46.427419,25.3870055, Sub Cetate, 537364

Идентификација 6945673

Silvatec 896 super TH - шумски жнеач
 20
25 000 EUR
Аукција

Шумски жнеач

7 717 ч
254 hp

Онлајн: 24ден

Troostwijk Auctions

Романија, DJ138, GPS Coordinates 46.427419,25.3870055, Sub Cetate, 537364

Идентификација 6945674

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.